Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van Pécsett vagy a környéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Pécsett vagy a környéken olyan menyaruha szalon, ahol fekete-fehér ruhák is vannak? Esetleg olyan online szalon ahol OLCSÓN meg lehet venni?

Figyelt kérdés

amit kinéztem, sajnos sehol sem tudom megpróbálni, úgy meg nem merem megvarratni, hogy előtte nem láttam, hogy hogy áll...:(


ezt néztem ki:

[link]


minden féle-fajta fekete-fehér ruha érdekelne, amit meg lehet próbálni!

Pécs-Szigetvár, Ormánság, esetleg Komló...


Ha valaki tud ilyet, szépen kérem, ossza meg velem!!!


2011. okt. 21. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Shalia szalonból kölcsönöztem a ruháimat és ha jól emlékszem láttam ott hasonló ruhát. Nézz be hozzájuk! A buszvégállomással szembe van, ahogy a hídról jössz le jobb kéz felől.
2011. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Szabadság Úton is van. Ahogy a Zsolnay-től mész le a főpályaudvar felé, jobb kéz felől.
2011. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a Shalia Sposaban mennyiért vannak a ruhák, emlékszel még??
2011. okt. 21. 14:32
 4/4 anonim válasza:
Ha még érdekel, Harkányban is van fekete-fehér ruha.
2012. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!