Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pesten a körúton, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten a körúton, milyen árban vannak az esküvői ruhák (kölcsönzés/vétel)? Az eklektika szalon árai milyenek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, konkrétan az ő szalojuk ruhaárait nem ismerem, de a körúti szalonokban nagyon széles a skála. Van olcsóbb, és van drágább is. Minden szalon igyekszik minden igényt kielégíteni. Van hogy a pár éves modelleket leakciózzák, és persze az új modellek, főleg a tervezők ruhái drágábbak. Szerintem nem lehetne külön rábélyegezni egyikre sem, hogy olcsóbb, vagy drágább! Azon kívül lehet, hogy vásárolva olcsóbban is meg tudod venni! Amúgy egy személyes tapasztalat van ahol 50 000-től indulnak, és a határ a csillagos ég. Nekem egy olyan ruha tetszett, ami 110000Ft. (szaffi szalon, nem a körúton)De 70-80-ért már szépeket lehet kölcsönözni/kapni!Tanácsom: hívj fel párat, és jelentkezz be időpontra! Akkor minden kiderül, és tudsz válogatni az árkategóriák közt!!! Sok Boldogságot!
2009. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak egyben voltam és olyan 60-70 E- volt a legolcsóbb és azok tavalyi modellek voltak, de nem sokkal volt drágább az idei...
2009. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

elég sokat végigjártam. 50.000-150.000-ig találtam, sokszor a kölcsönzés, vásárlás egy árban volt akülönböző szalonokban. Nekem a Fehér Szalon jött be a leginkább, azt tudom ajánlani árban, ízléses ruhákban (de a Rákóczi útnál van).

2009. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!