Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet ilyen típusú ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen típusú ruhákat találni Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kb. két év múlva esküszünk, szóval még van időm keresni, de úgy gondoltam, megnézem mi a kínálat. A legtöbb szalon oldalán csak nagy, habcsók ruhák vannak, ami nem az én stílusom. Viszont nagyon megtetszettek a visszafogottabb, nem nagy abroncsos, de romantikus, csipkés darabok, csak eddig még egyik szalon kínálatában sem láttam ilyet. Szívesen megrendelném külföldről is, de ameddig nem láttam magamon egy ilyet, tehát nem vagyok benne biztos, hogy jól áll, nem merem bevállalni. Ti találkoztatok hasonló ruhákkal itthon? Ha igen, hol?


2011. nov. 8. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha két év múlva lesz csak az esküvő, akkor kár keresgélni. Két év hosszú idő. Addig az izlésed, és az alakod is hatalmasat változhat.
2011. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Első vagyok, a válasz lemaradt. Nekem két hónapja volt az esküvőm, szinte csak ilyen ruhákat láttam Baranyában. Pécsett biztos találsz.
2011. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utánanézek majd :) Ami a két évet illeti: tudom, hogy hosszú idő, viszont én egy olyan ember vagyok, aki nagyon szeret tervezni. Egy évet a keresgélésre szánok (főleg, hogy a legnehezebb évemet töltöm az egyetemen, így nem is lenne energiám komolyabban ráfeküdni az ügyre), és utána egy évet majd az aktív szervezésre (főleg, hogy felmerült a külföldi esküvő gondolata, ami még több utánajárást igényel) szánok.
2011. nov. 8. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a szalon ilyenekkel van tele :) van,. Zegen, Kanizsán, és Szombathelyen szalonjuk!

2011. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elegáns Esküvő Szalon, Hajdúnánás. Csak ajánlani tudom őket.
2012. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Monaco szalon Keszthely, Székesfehérvár.
2013. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!