Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet rendelni (webshop)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mona850812 kérdése:

Hol lehet rendelni (webshop) vagy venni Győr és Pápa környékén nemesacél karikagyűrűt párban?

Figyelt kérdés
Már mindenhogy kerestem google-ban, de amiket találtam, egyiken sincs párban. Mindenképp ezt szeretnénk az esküvőre, mert ez a legstrapabíróbb és párom munkája mellett az aranyak kizárva, a platina meg rettentő drága..:S
2011. nov. 14. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak abban tudok segíteni, hogy lebeszéljelek a webshopos megrendelésről, hallottam már olyat, hogy nem azt kapták, amire számítottak a kép alapján..

Sajnos a többit nem tudom.

Amúgy az ékszerüzletek 90%-a kapcsolatban áll ötvössel, szerintem menjetek be ékszerüzletekbe és ha megtetszik egy gyűrű, kérdezzetek rá, hogy nemesacélból is meg tudják-e csináltatni.

Mi is egyedi gyűrűt csináltattunk, bármelyik ékszerüzlet vállalta volna Fehérváron, hogy megcsináltatja...

2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bijou Brigitte szerintem van Győrben is, talán az Árkádban.

Mi pesti árkádban vettük, párban is lehet. A férfié ugyanolyan mint a nőé csak a nőiben van egy kő (: Többféle is van.

2011. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez eszembe se jutott volna, hogy ékszerüzletben van erre lehetőség. :) De az Árkádban akkor mindenképp teszek egy körutat!
2011. nov. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!