Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hogy készítette el maga az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy készítette el maga az esküvői meghívókat? Minden tippet, sablont szívesen fogadnék.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én kreatív vagyok ilyen tekintetben , az akkori leendő férjem meg "támogatott" :)

Wordben megszerkesztettem kétoldalas táblázatként , képet illesztettem be az egyik oldalra (két gyűrű) ,alá egy kis versikét (ez volt baloldalt)/a képet WordArtból, a szöveget netről választottam/ , a másik oldalon meg maga szöveg , amit szintén én írtam. Sárga színű lapra lett nyomtatva, úgyhogy ehhez passzoló betűszint , betűformát, betűvastagságot választottam.Utána meg kinyomtattuk. Annyira belejöttünk a férjemmel, hogy a elejére (mikor összehajtottuk) , még azt is simán rá tudtuk nyomtatni, hogy "Meghívó".Utána szépen megcímeztem a borítékokat és tettük bele. Mindenkinek nagyon tetszett, és nem volt "furi" , hogy saját készítésű. Sőt, szerintem még örültek is, hogy "egyedi", én meg annak örültem, hogy a saját, "jópofa" szövegemet írhattam bele! :)

2009. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi kézzel irtuk őket, krémszinű kétoldalas meghivó kártyára, csillógó kék zselés filccel, illetve képként Bob és Bobekes gyereknyomdával nyomtunk rá 3 képet, egyet a Meghivó felirat alá, egyet egyet pedig a belső két oldalra. A boritékot is hasonlóan csináltuk.

Minden jót!!

2009. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi is nyomtatásos módszerre gondoltunk. Vettünk kipróbálásra dombornyomott papírt, holnap megnézzük, hogy lehet rá nyomtatni. Még pausz papírból gondoltunk rá 2 szívet, de a képes gyűrű is jó ötlet. Kézzel megírni kicsit hosszadalmas lenne, gyorsan meg akarjuk csinálni, mert egy másik fontos dolog miatt hamar akarunk végezni vele. A többi esküvői dologra már ráérünk, annál kreatívak leszünk.:-)
2009. máj. 10. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
kreatív boltokban lehet kapni matricákat. Kimondottan esküvői meghívókra. Nézz körül vannak nagyon jók. Galamb, gyürű, szív stb.
2009. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A miénk ilyen lett.


[link]


A vonalakat photoshop-pal kiszedtük és beletettük felülre a nevünket, középre a kép mellé a pontos helyet és időt írtuk, alul pedig egy Vörösmarty idézet volt.

2009. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett a meghívótok!!!
2009. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen! Sajnos nem én vagyok ilyen remek rajzos, én is úgy találtam a neten. :-)
2009. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A papírral vigyázzatok. Mi is magunk készítjük a meghívókat, megterveztük photoshoppal. Pont olyan is lett, csakhogy a papírt nem vitte a batár nagy lézernyomtató sem. Sőt elmentem egy dekorba, gondoltam ott komoly gépek vannak, ők se mentek semmire. Most mehetek a nyomdába, hogy egyáltalán lehet-e, és mennyiért. A papírokat ugye meg már megvettem. Tehát ennek először jártjatok utána. Sok sikert!
2009. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egy ismerősé ilyen:

[link]

2009. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon szép!
2009. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!