Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy magyar apuka és egy néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magyar apuka és egy néger anyukának /vagy fél milyen gyerekük születik majd?

Figyelt kérdés
Esetleg fél néger,anyuka. Kép vagy valamit tudtok mondani?
2011. nov. 19. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Pepita, vagy zebracsíkos.
2011. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
jobban fog hasonlítani az anyukára mint az apukára.
2011. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ennyire nem lehetsz tájékozatlan. szép barna lesz, a bőr sötétsége attól függ, az anyuka mennyire sötét bőrű, fekete vagy már inkább mulatt (aminek szintén sok árnyalata létezik)
2011. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Mulatt gyermekük fog születni.
2011. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tehát adtól függ hogy milyen árnyalatú az anyuka!:)
2011. nov. 19. 17:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
adtól: attól. Igen, attól függ. Mindenképp látszani fog a bőrszínén, hogy fekete az anyukája, a sötét gének erősebbek.
2011. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod még érdekesebb, amikor kínai az anyuka és néger az apuka. Egyszer láttam ilyen kisgyereket nagyon érdekes volt és cuki is. :)
2011. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
hybrid
2011. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen, kínai és fekete szülők gyerekei nagyon szépek.

Neki az anyja koreai, az apja fekete:

[link] Nagyon szép szerintem, most így hirtelen ő jutott eszembe, de múltkor láttam egy csajszit és ő is nagyon szép volt.


Egyébként szerintem valamennyire tuti sötét lesz a bőrszíne, sőt szerintem ez visszamenőleg több generációra is meglátszik. Szóval még azt mondom ha a nagyszülőkben (még talán dédszülőkben is) van fekete gén, még az is látszódhat. De amúgy nekem nagyon tetszenek az ilyen emberek, a félvér gyerekek meg gyönyörűek.

2011. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
A bőre színe lehet kicsit sötétebb, mint az átlag, és a haja is több és göndörebb.
2011. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!