Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg így kell ruhát választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így kell ruhát választani a nagy napra?

Figyelt kérdés

Nekem mindenki azt mondja, hogy úgy válasszak ruhát, amiben jól érzem magam. Ami tetszik és stb..

Nyilván itt nem a szélsőséges változatokra gondolok, mint pl. 1650 cm 90 kg-hoz egy combközépig felvarrt ruha és etc.


Szóval, ha ez tényleg így van, akkor az összes ruhaszalonba miért akarnak ráerőltetni olyan ruhát, ami nem tetszik?! Hiába veszem fel, akkor se tetszik .. mindig azzal jönnek, hogy ők már millió menyasszonyt felöltöztettek. Igaz, engem ez nem hat meg, de akkor sem értik meg, hogy nekem pl. a csilli-villi full gyöngyös nem tetszik és egyszerűen olyan ruhát akarok, ami nem A vonalú , közepes abroncsos, nem nyakba kötős és azért viszonylag szolid. Mint pl. ez: [link]


2011. nov. 30. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt gratulálok a magasságodhoz, másrészt hülye kérdés: a legdrágább ruhát akarják rád sózni. Nem voltam még olyan ruhaboltban (utcai ruha is!!), ahol ne áradoztak volna a legdrágább ruháról, hogy milyen abromi jól áll, akkor is, ha egyébként tehénen a gatya kinézetem volt benne.


Üzlet, ennyi.

2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Nekik is kell munkabért, bérleti díjat fizetni!
2011. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eladónak minden eladó. Ha nem tetszik a stílusuk, menj másik szalonba és vidd el a képet is, hogy ilyet szeretnél. Ha ez se jön be, menj el a Glóriába, vagy varrass egyet magadnak.
2011. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó szalonban érdemes figyelni arra, mit mond az eladó, mert tény, hogy sokkal nagyobb tapasztalata van a dologban, mint neked.

Én még csak szalagavatóra néztem ruhát, de ott pontosan az történt, hogy beleszerettem egybe, úgy éreztem, tökéletes. Az eladó győzködött, hogy nem lesz az jó, de én nem hallgattam rá. Amikor kinn felvettem a ruhát, azt hittem, ott ájulok el. Egész másképp állt, nem volt előnyös, teljesen igaza volt az eladónak.

Persze nem azt mondom, hogy azt vedd fel, amit ő ajánl, de fontold meg, amit mond, ne utasítsd egyből el.

2011. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen emberek nem valók kereskedelembe!


Én Pomázon vettem a ruhámat az Araonline szalonban (olcsóbb volt, mintha béreltem volna).

Elmondtam mi az elképzelésem, elsőre leakasztotta álmaim ruháját. Utána próbáltam még párat, de tudtam, hogy az első lesz az igazi :)

2011. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pub ***** válasza:
nem tudom milyen összeget szánsz rá, de én itt vettem a ruhámat nem erőltettek semmit, lehetett alkudni!!! és mindenki nagyon kedves volt velem [link] bátran ajánlom őket
2012. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a segítséget, de már rég férjhez mentem!


Sok boldogságot nektek :)

2012. okt. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!