Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jászberény vagy jászságiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jászberény vagy jászságiak kinek hol volt az esküvője? Dekoros ki volt? Ruha honnan volt?

Figyelt kérdés

Nekem jövő nyáron lesz.

Dekorost drágálom ahol voltun.

Ruháért biztos hogy nem a Sikkbe megyek.


2011. dec. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj de mi közöd van az esküvőmhöz?
2011. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2011. dec. 1. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, ha nem akarsz kérdésekre válaszolni, minek jössz erre az oldalra? Ha meg nem tetszik a kérdés, nem kell rá válaszolni.

Bocsi kérdező az offért, ha tudnék segítenék. :)

2011. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dekorost ismerek, aki országosan vállal munkát, csodaszépen is dolgozik, kérdés, hogy Nektek mi a drága vagy az olcsó. Akit kérdeztél, mit és mennyiért vállalt volna?
2011. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már nem a megyében élek, de ott születtem, szóval az esküvőmet is ott tartottuk, az Almásy Kastélyban. Mindig is kastély esküvőt szerettem volna. A ruhám Dalaarna volt, szóval ezt Budapestről vittük le, a díszítést esküvőszervező intézte, a cég nevére már nem emlékszem, pedig említette.
2011. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dekoratőr Nagykátai volt, szerintem nem volt drága.(25 e ft volt)

A ruhám A sikkből volt, 8kg volt csodaszép, hosszú uszájjal.Nem olyannal mint ami a mostani tuhák után van, hanem az az igazi hosszú.Demetrios ruha volt.Ez volt az álmom.:-)

A menyecskeruha, a fehér és piros cipőm, a fejdísz nyakgísz minden ott lett véve, kivéve a fátyol, azt pesten vettük.Pontosan nem tudom mennyit fizettünk kb:200 e ft volt+ a fátyol

A fényképész Baráth Karcsi volt (az árára nem emlékszem , de húzós volt, de rengeteg kép volt és nagyon szép)

A Lehel Gyöngyében volt a vacsora.

Ez volt 5 éve.

Mi bajod a Sikkel?

2012. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!