Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy (kizárólag) polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (kizárólag) polgári esküvő is lehet szép? Hány embert lehet meghívni?

Figyelt kérdés

Párommal hamarosan szeretnénk összeházasodni, viszont csak polgári esküvőt szeretnénk, templomit nem. (Egyáltalán nem vallásos egyikünk sem, meg sem vagyunk keresztelve, abszolút távol áll tőlünk az egyház.)


Sokan mondják, hogy a polgári esküvő csak egy hivatalos formalitás, 20 perc alatt lezavarják, aláírjuk a papírokat aztán kész.

Én azonban szeretnék egy szép esküvőt, zenével, menyasszonyi ruhával, feldíszített teremmel, sok vendéggel (utána pedig lagzi). Ugye lehetséges ez? Egy ilyen házasságkötő terembe mennyien férnek be általában, van létszámkorlát?


Köszönöm!


2011. dec. 4. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csak polgári volt.

A terem díszítése nálunk nem volt lehetséges, mert Székesfehérváron volt az esküvő és 17 esküvő volt aznap, fél óránként volt 1. Szóval kivitelezhetetlen lett volna feldíszíteni. Amúgy tényleg futószalagon megy, 13 perc volt a mienk. De ettől én nem éreztem úgy, hogy ne adtuk volna meg a módját. Nálunk a terem befogadóképessége 120 fő volt. De ez változik mindenhol.

2011. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legutoljára mikor voltam polgári esküvőn majd 1 óráig tartott, díszítés nem volt, zene, menyasszonyi ruha, és 250 vendég volt
2011. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia! Igen a csak polgári esküvő is lehet meghitt. Nekünk is csak ez volt. Gyorsan kellett összeházasodnunk, hogy még megkapjuk a szocpolt, így csak polgárit tartottunk. Egy kis faluban volt. 12-en voltunk összesen, de csináltattam gyertyát (a gyertyaceremóniához), összeválogattam a zenéket és az anyakönyvvezető is szépen beszélt. A kedvenc pezsgőnket vittem, szóval hiába csak negyed óra volt, mégis megkönnyeztük és nagyon boldogok vagyunk azóta is. Utána fotózkodás volt az étterem hatalmas kertjében. Azt is saját magunk oldottuk meg. Szuper fotók lettek. Éjfélkor már otthon szunyókáltunk. De ez így volt kerek nekünk.
2011. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csak polgári esküvőnk volt. Igaz nem voltunk sokan, de volt minden, fehér ruha, zene, lagzi. Változó mekkorák a termek. Nálunk fél óra volt a ceremónia, de ha nem nyáron, csúcsidőbe akarod tartani, hanem mondjuk ősszel vagy tavasszal akkor egy kedves anyakönyvvezetővel meg lehet beszélni mit szeretnétek. Nekünk gyönyörű beszédet mondott, gyújtottunk gyertyát, gyűrűt húztunk, de akár mondhattunk volna saját fogadalmat is... Pár hivatalos részt leszámítva, úgy alakíthatjátok ahogy ti szeretnétek, esetleg ha rugalmatlanok, át kell menni egy közeli kisvárosba.

Járjatok utána, ne hagyjátok magatokat lerázni! Nekem elsőre azt mondták így meg úgy nem lehet, aztán kerestünk egy másik hölgyet, aki mindent vállalt és csodálkozott a kolléganője miért volt olyan elutasító.

Sok boldogságot!

2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is csak polgári volt úgymond fel lehet turbózni ha nem csak az alapdolgokat kéred nálunk legalábbis, lehetett vinni saját bevonuló zenét, mi adtunk virágot a szülőknek voltak versmondók, így személyesebb lett. És mi a városházán tartottuk, ahol egy gyönyörű és hatalmas díszterem van igazi orgonával, és szinte befért az egész násznép. Van ahol saját helyszínre is kimennek.
2011. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!