Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek van tapasztalata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van tapasztalata, mennyibe kerül kb 80 fős esküvőre csokiszökőkút bérlése? Mivel tudnám még feldobni a hangulatot? Az ara testvére vagyok, szeretném valami különlegessel meglepni. Köszöönöm a válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielott barmit is szerveznel beszelj vele,mert ez az o nagy napja es lehet hogy epp csokiszokokutat nem szeretne vagy epp nem illik bele a temaba. Hidd el eppen az is nagy meglepetest tud okozni, ha beszelsz vele hogy x osszegig vallalnal valami olyat, ami a keretukbe nem fert bele de nagyon szerettek volna.
2011. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Én ki is vágnám a csokiszökőkutat az ablakon, ha valaki odahozná az esküvőmre. Alapból 21. századi szokás, ráadásul a mi esküvőnk pl. más milyen témájú lesz, báli hatású (amolyan 1800-as évekbeli). Egyáltalán nem illene oda!


Igaza van az előttem szólónak, beszéld meg a párral, hogy szeretnének-e egyáltalán vagy nem.

Az a nap nem rólad szól, hanem róluk. Nem hinném, hogy belehalnának, ha a csokiszökőkút nem lenne ott. Inkább add oda nekik azt a pénzt, ami rá szántál volna azzal, hogy beszállsz a költségekbe.

2011. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
akármilyen századi, az én eskuvomon is volt csokiszokokut és hatalnmas sikere volt, mindenki akorul surgott forgott mindig...és nemcsak h sikeres hanem mutatós is...és mindenekelott finom is...40 euro volt a kibérlése azaz 12 000FT
2011. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Heliumos lufi! Mindig jo otlet...
2012. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!