Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy is van ez az esküvőszerve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez az esküvőszervezővel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mi történik azután, hogy alkalmazok egy esküvőszervezőt? Mennyibe kerül a munkája? Mi tartozik a feladatkörébe? Mennyivel előbb kell felkeresnem? Ha mutatok képeket, beszélek az elképzeléseimről, akkor ő utánajár, és kitalálja, hogyan lehet megvalósítani? Érdemes-e egyáltalán felkeresni egyet?

Minden tapasztalat, információ érdekelne a témával kapcsolatban.

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. dec. 28. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, ő ezzel foglalkozik. És nem tudom ez egyéni dolog-e, de ő nem kér/kap pénzt az ügyfeleitől, ő a szolgáltatóktól kap jutalékot. De szerintem mindenképp érdemes felkeresned egyet, maximum megmondod, hogy köszönöd szépen, de nem kéred a szolgáltatásait az illetőnek.
2011. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meghagytam magamnak a szervezést!

Segített az anyukám is,a család és mindenki.

Élveztem minden egyes percét.

Sok szaladgálással jár,pár álmatlan éjszakával,de Én nem tudtam volna másban megbízni,hiába végezte volna tökéletesen a munkáját!

ha nagy esküvőtök lesz,több száz fő,akkor érdemes felkeresni,és biztos,hogy nagyon sok új dolgot fog tudni mondani,ez a munkája,utána jár dolgoknak,szervez!

nyilván a Ti elképzelésetekhez fog mindent igazítani és ki is fogja kérni a véleményeteket!

Ő csak tanácsol,javasol,de Te döntesz!

Pont az amit Te is leírtál!

Nekik is meg kell élni valamiből,de Én azt mondom,ha minden jól megy csak ez az egy esküvőd lesz,csináld magad!

Árakat nem tudok,biztos nem olcsó,hiszen nagy a feleőség rajta,dolgokat intézni ahhoz üzemanyag stb...

ha az esküvőszervező mellett döntesz,akkor minél elöbb beszélj vele,Ő már tud időpontokat egyeztetni mindenhol!

Lehet megspóroltok pár felesleges kört a hivatalban!

Sok boldogságot kívánok!

2011. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A esküvőszervező szerintem azoknak a pároknak jó megoldás, akik vagy külföldről szervezik az esküvőt, vagy annyira leköti őket a munkájuk, hogy a szabadidejüket inkább pihenésre fordítják, mint autózásra és telefonálásra, hogy mindennek utánajárjanak maguk. Én olyan szervezőt bíznék meg, aki nem jutalékos rendszerben dolgozik, hanem elkér egy fix összeget a munkájáért. Engem nyugtalanítana, hogy nem tőlem kapja a pénzét, azaz semmi oka nincs arra, hogy a költségeken faragjon, vagy épp több szolgáltatót is ajánljon, értelemszerűen azt érdeke nyomni, akitől jó jutalékot kap...


Amúgy egy jó szervező hatalmas segítség, a konkrét bejelentkezésen kívül (templom és hivatal) minden terhet le tud venni a vállatokról, nektek csak a döntést kell meghozni, mit szeretnétek.

2011. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én jutalékos rendszerben dolgozok és a zömünk így dolgozik, mert ez a mód vált be a legjobban.


Csak mellékesen (tisztelet a kivételnek), de akik elkérik a fix összeget attól még ugyanúgy elkérhetik a partnerüktől a jutalékot és azt észre sem veszi az ügyfél.


Szerintem inkább lelkiismeret kérdése, hogy milyen ár/érték arányú ügyfeleket ajánlunk. A magam részéről nem hiszem, hogy például egy 3 fős zenekarért érdemes kiadni 250-300 ezer forintot (egy ügyfelem mégis kiadta értük).


Amiben segíteni tudok/tudunk, az az, hogy kevesebbet kell rohangálnia a jegyespárnak, de a döntés minden esetben a jegyespáré, hiszen az Ő esküvőjük.


Ezen kívül sok apró tanáccsal szolgálhatok, amik nem kerülnek semmibe, viszont annál hasznosabbak.

Nézd meg honlapomat (www.legjobblagzi.hu), az "árak" menüpontban próbáltam összeszedni, hogy miben tudok segíteni, illetve leírni, hogy milyen árképzéssel, hogyan dolgozom. Ott leírom azt is, hogy szerintem miért érdemes esküvőszervezőhöz fordulni.


Több esetben spóroltam is az ügyfeleimnek, pl. az étterem 50.000,- Ft-ot kért a körasztalokért, én pedig 34.000,- Ft-ért tudtam (az oda-vissza szállítással és jutalékommal együtt) szerezni nekik.


Ezen kívül szívesen verselgetek, így meghívó készítésénél segítettem versbe szedni a mondandót.


Saját "szolgáltatásom" a szertartásvezetés, három jó kiállású, szép beszédű kollégával segítünk, hogy az igen kimondása ott és úgy legyen, ahogy azt szeretnék.


Saját 3 fős dekoratőr/virágkötő csapatom is van. Általában a jegyespár és én együtt ötletelünk, majd kolléganőimmel együtt valósítjuk meg a jegyespár elképzeléseit mind a csokrok, mind a terem, terasz, egyéb dekorációk tekintetében.


2011 nyara óta újabb szolgáltatásom, hogy ha kérik, akkor magam készítem (nyomdával együttműködve) az esküvő stílusához, "jelszavához" (pl. "világoskék" vagy "modern-magyaros"), igazodó a meghívókat, ültetőkártyákat, menükártyákat.


Remélem tudtam segíteni,


Rózsáné Orsi

2012. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Sweet Delight Esküvő- és Rendezvényszervező Iroda (SD Iroda)

Bátran hívd!

2012. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%
Elegáns Esküvő Esküvőszervező Iroda és Szalon, és nem marad több megválaszolatlan kérdés :)
2012. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
Én úgy tudom jutalékos rendszerben, plusz ha csak tanácsot kért akkor megvan, hogy 1 óra mennyibe kerül, ha pedig az esküvőszervezőt bízod meg a dolgok megszervezéséért azért "nem kér pénzt", viszont ha azt akarod, hogy a nagy napon ott legyen akkor ott is megvan a min óra amit ott van veled, de ott csak hogy mondjak egy példát 8000 Ft/óra és megvan, hogy min 6 óra! Szóval én teljesen feleslegesnek tartom! Én már férjhez mentem, rövid idő alatt közel 100 fős esküvőt szerveztem meg magamnak egyedül! Remekül sikerült, sokan kérdezték, hogy ki volt az esküvőszerzőm! Senki! Szerintem magadnál jobban senki nem tudja, hogy Te mit akarsz! Ma már szinte az összes cég fent van az interneten, érdemes árajánlatokat több helyről begyűjteni összehasonlítani, hogy ki mit ad azért az összegért! A másik, az esküvő szervező nem kér a szervezésért pénzt mert a jutalékot a szolgáltatóktól kapja (fotós, videós, süteményes, dekoratőr, virágos stb) na most akkor gondoljunk bele, hogy ha az előbb említett szolgáltatóknak jutalékot kell fizetni az esküvőszervezőnek akkor nem magasabb áron dolgoznak? Hogy érné máshogy meg nekik? Ha saját magad kérsz árajánlatot és bízod meg akkor valószínű kevesebbért vállalja el, valamint alkudni is tudsz!
2012. júl. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!