Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki járatos kicsit az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járatos kicsit az esküvői ruha árakban, segítene?

Figyelt kérdés

[link]


A nagy képen lévő menyasszonyi ruhát néztem ki magamnak, de elképzelésem sincs, mennyibe kerülhet. Azért kérdezem itt meg, mert jövőre még csak polgári esküvőnk lesz, úgyhogy nem mostanában kell a ruha, csak tervezgetem a nagy napot :)

Ha valaki csináltatott már bocskai öltönyt, arról is érdekelnének körülbelüli árak.

Köszönöm.



2011. dec. 30. 18:44
 1/5 anonim válasza:
Hú, tényleg nagyon szép a ruha, amit kinéztél! Nekünk tavaly volt az esküvőnk,én boltban vettem a ruhámat 70 ezerért fátyollal, abronccsal, kesztyűvel és boleróval. Egy olyan boltban vettem, ahol varrnak is ruhát, kb. ilyen áron (bár ha "extra" kérésed van, a kiegészítők nem férnek bele ezért az árért - az enyém nyilván azért került csak ennyibe, mert "konfekció"). A férjem bocskaiját egy kis kétszemélyes varrodában varrattuk vitt minta alapján, az is 70 körül volt mellényestől, ha jól emlékszem. Nagyon szép lett, nincsenek lespórolva a sújtások és rá van szabva. Erdélyben vettünk hozzá Petőfi inget 6000-ért. A férjem cipője egy Humanic-os konfekció, de kényelmes, bőr kb. 15000 volt, az enyém kínai, lapostalpú (egyforma magasak vagyunk a férjemmel, így csak laposat vehettem és a kínain kívül esélyem sem volt máshol találni), de kényelmes volt , 3000-ért vettem. + combfix, harisnyakötő, fehérnemű kb. 10000.
2011. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nemrég voltam a szalonban,menyasszonyi ruhát keresni.Sztem nem olcsóak a ruháik,pedig" vidéken" vannak.

Több helyen jártam már Pest megyében és láttam olcsóbban gyönyörű ruhákat.

Szerintem ez a ruha 100eft felett van a kölcsönzési díjja,de kérdezd meg telefonon,biztos megmondják.

2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Honnan írtál? Én baranya megyében lakom, az én esküvőm július 14-én lesz,és én láttam ilyen ruhát Harkányba. A honlapjukon is rajta van, magyaros, tiszta fehér menyasszonyi ruha, majdnem ue. levehető csipke újjal, gyönyörű. Én menyecske ruhának gondoltam magamnak, de eredeileg menyasszonyi ruha. Tök kedves a csaj, nemrég nyitottak, tök szép kis szalon,elfogadható árakkal, én voltam nála. Remélem segítettem.
2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A link lemaradt bocsi! :)


[link]

2012. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kölcsönöztem a ruhát,baráti alapon féláron,54.500 ft-ért(nagyon egyszerű,de gyönyörű ruha volt),100.000 alatt normálisat nem kapni!És ez csak a kölcsönzési díj!!!(Tolna megye)
2012. jan. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!