Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik már pár éve házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már pár éve házasok lányok, asszonyok nem szeretnétek még egyszer menyasszonyi ruhában "parádézni"?

Figyelt kérdés
Már 5 éve vagyunk házasok, jó volt az esküvőnk, nem is az esküvő hiányzik, csak annyira elszomorít hogy már soha nem vehetek fel menyasszonyi ruhát... van akinek szintén hiányzik ez?
2012. jan. 4. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
de, hiányzik a parádé.
2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi még az esküvő előtt állunk, de őszintén szólva nekem még ez az egy "kötelező parádé" is púp a hátamon. nem szeretünk a középpontban lenni.
2012. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem se az esküvő maga hiányzik, csak az hogy egy gyönyörű abroncsos hófehér ruhát egész nap viselhessek, erre normálisan már nincs esélyem :)
2012. jan. 4. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
erre vannak a bálok!megvettem a menyecske ruhamat!végül is bali ruha!egy evben egyszer elmegyünk a ferjemmel bálba,es ott büszken tudom viselni!
2012. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Az én menyasszonyi és menyecskruhám is ott lóg a szekrényben, nekem nem hiányzik.
2012. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az én férjem ki nem állja a bálokat... arra gondoltam hogy tesómék esküvőjén ha én leszek a tanú ott még felvehetek abroncsos ruhát, de persze csak szolidat és nem fehéret ..
2012. jan. 4. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is hiányzik :) :(

Ez a bál ötlet nem is rossz!

De milyen bálra? Farsangira nem jó.. vagy igen?

Nyáron az Anna bál, az túl drága.. milyen bálok vannak még?

Én 3 éve vagyok feleség, és mostanában jutott nekem is eszembe, ez a dolog a szép fehér ruhával! Egyetértek Veled kérdező :)

2012. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem vagyok egyedül :)
2012. jan. 5. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!