Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek egy menyasszonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy menyasszonynak mindent lehet?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, ha voltatok, ha vagytok menyasszonyok. Ha csak ismertetek/ismertek menyasszonyt!


Mindent megengedhet magának? Nem pénzről van szó, hanem akaratról, kívánságról, kérésről, parancsról (finoman persze, célzásképű) a násznéphez, koszorúsokhoz, a szoros családhoz kapcsolódóan?


Mik azok a dolgok, ami már sok? Vagy amit tényleg le kell nyelnie másnak azért, hogy a menyasszony NAGY napja "tökéletes" legyen!?


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 10. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az egyetlen kérésem a tanúmhoz és a tolmácshoz (külföldi tanú), hogy ne késsenek el és ne farmerben jöjjenek :)
2012. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Igen, mindent kérhet és akarhat, amit maga (és a párja) erejéből meg tud valósítani. A többi csak jóindulat és szívesség, amit nem követelhet ki magának (ha csak nem éretlen, hisztis kis p*csa).


szintén menyasszony vagyok...

2012. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem lehet mindent a menyasszonynak.

A násznép a hozzá álló legközelebbi emberek összessége, akikkel még jó pár évtizedek tartja a kapcsolatot, találkozik közös rendezvényeket az esküvőjét követően is.

ha netán a menyasszony durva módon kér, utasít, sértő vagy megalázó kéréseket tesz, illetve kirívóan nagyképű ez nyilván fel fog tűnni mindenkinek. Azoknak az embereknek, akik hozzá a legközelebb állnak és akikkel még hosszú évtizedeken át szorosabb vagy kevésbé szoros kapcsolatban lesz,

Ezt mérlegelni kell.

2012. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Én már azt is soknak tartom, hogy egyes menyasszonyok kiakadnak azon, ha valaki világos, fekete vagy piros ruhában merészel elmenni a lagziba/esküvőre. Az még oké, hogy fehér ne legyen, de ha valaki egy pezsgőszínű, vagy fekete ruhán besértődök, az meg is érdemli...
2012. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek egy menyasszonyt (azóta már feleség) aki úgy ment férjhez, hogy az esküvő előtte 2 hónapba kialakított egy viszonyt az egyik kollégájával. Még az esküvő előtti napon is csalta.

Azóta már férjhez ment, két gyereke van.

Azt hiszem, ez már tényleg több a soknál.

2012. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:53


Ennek semmi köze a nő mennyaszonyi mivoltához.

2012. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem, de van sok ember, aki hirtelen többnek hiszi magát attól, hogy valaki el akarja venni, és elmegy a józan esze.
2012. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit finanszíroz magának, azt megteheti. Bármit. (Amivel a vőlegény egyetért.)

A násznépnek viszont nem muszáj tűrni, lehet azt mondani, hogy bocs, de én inkább kihagyom az esküvődet.

Ennyi.

2012. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"nem, de van sok ember, aki hirtelen többnek hiszi magát attól, hogy valaki el akarja venni, és elmegy a józan esze."


Igen, ezt akartam a kis sztorival éreztetni, bár látom, nem igazán jött össze. :)

2012. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok mindent megengedhet magának, de sok mindent nem. Ha például ő fizeti a koszorúslányruhákat, akkor szerintem van beleszólása a színbe például. Én sem örülnék, ha a fehér valamelyik árnyalatát hordanák a koszorúslányaim, de leültünk, megbeszéltük, hogy sárgában lesznek, én veszem az anyagot, én fizetem a varrónőt. De ha nem a menyasszony fizeti a koszorúslányruhákat, akkor viszont maximum kérheti, hogy ne ilyen vagy olyan legyen, ha meg a koszorúslány nem hallgat rá, akkor megkérheti, hogy mégsem legyen koszorúslány. Én azt is felháborítónak tartom például, amikor valaki azon hisztizik, hogy elől rövid, hátul hosszú menyasszoyni ruhában nem engedi be a pap a templomba, vagy ha kiköti a pap, hogy a váll legyen elfedve. Ezek szerintem szintén olyan dolgok, amiken nem szabadna hisztiznie a menyasszonynak. Emellett szerintem a legfontosabb, hogy ez nem a menyasszony napja, hanem a menyasszonyé és a vőlegényé, úgyhogy nekem még attól fel a hátamon a szőr, amikor a nő mindent meghatároz, a férfinak pedig nincs beleszólása.
2012. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!