Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lapos cipő esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lapos cipő esküvőre?

Figyelt kérdés

Volt már három térdműtétem, biztos nem bírnám végig magassarkúban, viszont két magassághoz nem lehet "állítani" a ruhát. Nagyon gáz, ha lapos cipőm lesz?

Linkelnétek képeket?

Menya


2012. jan. 13. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Sok minden nem látszik, ha hosszú ruhád lesz, de szerintem még rövid ruhában sem gáz, ha szép és elegáns a cipő.
2012. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el tapasztalatból mondom hogy sokkal kényelmesebb a lapos cipő az esküvődön mint a magas.

Gondolj bele, egész nap, és egész éjszaka talpon kell lenned.

Nekem az volt a szerencsém hogy anyum készült és bedobott a kocsiba egy lapos cipőt (hátha), még éjfél sem volt én pedig már majdnem sírtam úgy fájt a lábam- a talpam abban a magassarkúban. Megmentés volt a lapos cipő.

És hidd el senki nem fogja látni a ruha alatt!

2012. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy kérdés erről, hátha segítenek a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..


Egyébként szerintem sincs semmi gond a lapos cipővel. Elég sokat ki kellene bírni a magassarkúban, és ez legyen életed legszebb napja, nem pedig a legfájósabb. Senki nem fog érte szólni, senki nem fogja gáznak tartani, ne aggódj. Sok sikert a keresgéléshez!

2012. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért is ne? Nálunk a családban volt olyan esküvő, ahol a menyasszony így is egy pár centivel magasabb volt a vőlegénynél, ha magassarkút húz, akkor viszont ez a különbség már komikus lett volna. Ráadásul már elég nagy pocakos terhes is volt a lány, így gondolom még kényelmetlenebb lett volna egész estén keresztül viselni.

Lapos talpúból is -lehet, h nehezebben- de biztosan lehet szépet venni.

2012. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lapos is lehet elegáns.És valóban kényelmesebb.Miért ne?!
2012. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Viszont a ruhának más az esése, legalább fényképezés alatt legyen rajtad magassarkú.
2012. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz. Csak ne valami mokaszint vegyél fel :D Nekem is van olyan ismerősöm, aki magasabb a férjénél, úgyhogy lapos talpú cipőben ment férjhez. Az az igazság, hogy ha jól van belőve a ruha hossza, akkor senki nem fogja észrevenni, hiszen max. időnként az orrát látni tánc közben, szóval emiatt ne aggódj. Én fényképezéshez se vennék magas sarkút, mert akkor nézne csak ki igazán hülyén a ruha, hogy tíz centivel a föld fölött végződik :D
2012. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valaki lapos cipőben is szépen jár, a ruhabeállítás miatt pedig nem lehet sok differencia a fényképezős-táncolós cipők közt.

Maga a lapos cipő nem gáz, vannak szépek is.

Esetleg egy pár centis, nem hegyes sarok még nem zavaró.

2012. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni lapos, fehér elegánsat is :), én szalagtűzőre vettem magamnak olyat, mert én képtelen vagyok magassarkúban menni is, nem hogy táncolni...
2012. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már csak fel kell kutatnom a megfelelő topánkát...
2012. jan. 13. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!