Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora kiszerelésben legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora kiszerelésben legyen az üdítő az esküvön? 0,2 0,5 1l vagy 1,5l az asztalokon? Legyen mindenkinél kisebb üveges és töltse fel a pincér bizonyos időközönként? Melyik lenne a gazdaságos?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a gazdaságos a legnagyobb kiszerelés mindig. ha fél literes kólákat veszel, hát abból kell jópár darab. nekünk étteremben lesz a lagzi, 1 jó barátunk éttermében. mikor egyeztettünk vele, rákérdezett, h ugye nem baj, hha nem féliteres üdítők lesznek, hanem nagy kiszerelés?sokkal költséghatékonyabb.
2012. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyáron vltunk lagziban,szabolcsban. 1,5-2literes üditők voltak kirakva, de voltak kirakva fél lityós ásványvizek is...savas és mentes is..ez a legjobb megoldás szerintem.
2012. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi mindenből a legnagyobb kiszerelést vettük meg. Sokkal gazdaságosabb! Ki volt rakva az asztalokra, ha elfogyott, cserélték a felszolgálók.
2012. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyobba éri meg. Nézd meg egy éttermben vagy bárhol, hogy mennyi egy 0,2, egy fél literes vagy 2 literes üdítő. (boltban pl 0,2 230 Ft; 0,5ös 260Ft; 2 l 360 Ft)
2012. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a nagyobb valóban jobban megéri, de szerintem nem érdemes kitenni a 2,5L-est az asztalokra. Hamar megmelegszik, és ki szereti a meleg kólát? Így rengeteg félig megivott 2-2,5L-es üdítő fog maradni.

Valahogy ki kellene találni, hogy hogy maradjon megfelelő hőmérsékletű, mert ha megmelegszik, akkor nem fog elfogyni. Lehet esetleg jégvödörben, bár ez nem tudom, mennyire kivitelezhető.

2012. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. nálunk lesz jég az asztalon. akinek meleg lesz, az dob bele.
2012. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok esküvőn jártam, de mindenhol 2L-es üdítők voltak, sose volt olyan hogy ne fogyott volna el, annyira felmelegedni sem szokott hogy ne legyen iható. Szerintem ez éri meg.
2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Ez a válasz miért lett leszavazva??

M.-H. Alexandra válasza:


Mi mindenből a legnagyobb kiszerelést vettük meg. Sokkal gazdaságosabb! Ki volt rakva az asztalokra, ha elfogyott, cserélték a felszolgálók.

2012. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
off: jó a kérdés. tök értelmes dolgokat ír a csaj és mindig lepontozza vmi félkegyelmű. biztos örömmel tölti el. a mondat másik felét gondolom ismeritek :))))
2012. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Jaja, ebben a kategóriában mindig lepontoz valaki/k. De már megszoktam :)

Váljék egészségére!

2012. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!