Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt csokiszökőkút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt csokiszökőkút az esküvőjén? Pár hasznos info?

Figyelt kérdés

nos, most azt találtuk ki, hogy mivel semmi glancolás nem lesz, lehet vennénk egy csokiszökőkutat. Vaterán néztem, találtam újat, jó árban. A problémám az, hogy szerintem kicsi...33cm az egész (tehát nem csak a szökőkút része).

Nálatok mekkora volt?

Általában 1kg csokit lehet beletenni egyszerre, ez elég egész éjszakára, vagy kell plusz, hogy után lehessen tölteni?


Szeptemberi esküvő, milyen gyümölcsöket lehetne adni hozzá az epren kívül?


Köszi!


2012. jan. 21. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen kockára vágott gyümölcsöt ami kevésbé lédús(sárgabarack, banán).

De én nem ajánlom a csoki szökőkutat. Csöpögős étel + szép ruha együtt nem jó páros.

2012. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan újra kell tölteni, garantáltam ipari mennyiségben fog fogyni a csokis eper. Úgyhogy legalább egy karton jó minőségű csokival készüljetek.

Nálunk a csokis eper és banán volt a legmenőbb, ezen kívül volt szőlő, és ananász, mályvacukor (a gyerekeknek) és marcipán.

A 33 cm-s csokiszökőkút tényleg nem nagy, de mivel csak az esküvőn kell sok embert kiszolgálnia, szerintem nem is érdemes nagyobbra beruházni, főleg ha meglátod az eper kilójának az árát..

2012. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De igaza van az elsőnek, garantáltan maszatos lesz, aki eszi. Én nem merném menyasszonyi ruhában, vagy csak ha már teljesen megdermedt a csoki.

Készüljetek különlehes papírral is hozzá, ami nem nedvszívó, hogy arra tehesse az ember a finomságot.

2012. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ismerősünk esküvőjén volt és ahogy írták már drága ruhák + csoki nem jó barátok. Főleg nem a menyasszonyi ruha.

Éjfél környékén kezdtek "rácuppanni" a vendégek, amikor már eléggé tintásak voltak. Azt hiszem, hogy használat alatt kb. 20 percet bírt, mert utána feldöntötték és még a jó isten is csokis volt.


Mi esküvőnkön nem lesz, mert értelmét nem látom. Annyi sütemény és normális étel lesz, hogy nem igazán mennének oda az emberek mártogatni.

Ráadásul a mi rokonságunk/baráti körünk nem egy csokoládéért meghaló közösség.


Szépnek szép, jól mutat, de szerintem csak a gond van vele. Nyilván, ha ti szeretnétek, akkor béreljetek, de az elhelyezését jól nézzétek meg! :)))

2012. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi! nálunk igazából 100 főből 20 gyerek (14 éven aluli) lesz, plusz még sok fiatal, azért gondoltuk, ugye ők még nem 'ihatnak', hogy nekik is legyen valami kis plusz.


venni szeretnék, 33cm-s-re gondoltunk, és nem lenne kinn egész éjszaka, esetleg vacsi után a desszertek mellett, hogy a kicsik is még ott legyenek, és mikor jön az éjféli vacsi, akkor bevinnénk. szóval kb. 3 óra lenne szerintem!

2012. jan. 22. 00:22
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem jó ötlet, igenis feldobná a kínálatot.

Az, hogy egyesek részegen feldöntötték, hát no comment..

Talán nem minden esküvőnek kell így végződnie. :)

2012. jan. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet maga nem rossz,bár tényleg elég maszatos dolog és 33cm-es csokikút iszonyú pici 100 embernek szerintem.

Tolongás lesz az pedig nem hiszem,hogy jó dolog.

2012. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem úgy működne, ha valaki, pincér csinálná, és a kezébe adná az embereknek.

Legalábbis én egy ilyen csokiszökökutas üzletben dolgoztam, és nem mondom hogy ördöngösség megcsinálni, de elsőre mindenki bénázik vele, csöpögtet, beletöri... Szóval gyorsabb és tisztább, ha egy ember csinálja.

Én szívesen elvállalnám ismerősöm esküvőjén egy-két órára, de ez már csak munkahelyi ártalom asszem :)

2012. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A csokiszökőkút mellett valakinek folyamatosan ott kell állni, mert ha csoki elkezd besűrűsödni, akkor elég gusztustalan módon folyik le... Szóval folyamatosan higítani + tölteni kell.

Én szülinapomra kaptam, ugyanakkorát, amit te is tervezel, fél kiló csokit hárman kizabáltunk belőle, ha jól emlékszem 5 banánnal, kb fél óra alatt.

Szerintem esküvőre nem érné meg. Plusz ugye a ruha, amit már mások is írtak...

2012. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk is volt szökőkút és nagyopn nagy volt a látogatottsága. bármilyen gyümi jó hozzá, nekünk emlékeim szerint volt szőlőszem, barack, dinnye, narancs, kiwi, de valószinűleg jópár eszembe se jut.

a miénk se volt az az óriási, lehet kb akkora mint amit te néztél. annyit mondtak h néha kell pihentetni. tehát pl mior felsozlgálták a levest akkor megállitották a pincérek. nekünk egysezr töltötték meg csokival és elég volt, de volt azért még egy kiló pluszba biztos ami biztos.

2012. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!