Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek melyik a szebb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a szebb? citromsárga vagy alamzôld dekorácio? Nekem mindkét szín nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
ha citromsárga lenne, akkor napraforgot, v narciszt gondoltam a vázákba, ha almazôld, akkor fehér kálát. ezen kívul asztali futo, dekorkô, mécses, ultetokartya, kôszônetajándék lesz még az asztalokon.
2012. jan. 25. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az almazöld csak azért tetszik jobban, mert volt egy cigus ismerősöm, akiknél jártam, és minden citromsárga volt náluk. Tiszták voltak, de annyira ízléstelen volt az egész ház, hogy egy életre megutáltam ezt a színt. :D
2012. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a teremhez passzolót. Ha kicsit sötétebb színű a terem (padló, székek, világitás) akkor sárga, ha világosabb akkor zöld.
2012. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő szép szerintem!:) A sárga vidámságot,a zöld eleganciát sugároz. Ha nyár eleji esküvő lesz,inkább a sárga,augusztusihoz én már inkább a zöldet választanám.

Bármelyiket is válaszd,a lényeg,h ne legyen túl sok!!

Sok boldogságot kívánok!:)

2012. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a terem kicsit sotet, barnák a butorok, a plafon, de az 1ik oldala tiszta uveg, nyáron gyonyoruen besut a nap. aug. végi lagzi lesz. kôszi mindenkinek!
2012. jan. 25. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindkét szín jó lenne oda, nekem az almazöld jobban tetszene, de a sárgát is szeretem. Úgy tudom a sárga túl jó étvágyat csinál. :-)))))))))))))
2012. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és az szerintetek milyen lenne, hha ôsszevegyíteném a kettôt? gondolok itt arra, h almazôld futo, kála, de citromsárga dekorko, persze kevés, ízlésesen és citromsárga teamécsesek? v az már giccsparádé?
2012. jan. 25. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem sok lenne, én a zöldre szavazok.

Mondjuk nekem kedven színem a fűzöld :)

2012. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az almazöld a szebb és a hangulatosabb :)

Ami engem illet nárcisszal nem díszítenék semmit esküvőn, még ha szép is. :))

Viszont a napraforgók nagyon jól mutatnak, de a kála is gyönyörű növény. :D

Zöld-Zöld-Zöld <3

2012. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kôzben megjôtt a párom, felvetettem neki a sárgát, hááát... lett 1 fajta feje, zôld lesz a dekor :) kôszi mindenkinek a megerôsítést!
2012. jan. 25. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Most miért kellett lepontozni? :(
2012. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!