Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akkor én is megkérdezem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én is megkérdezem, hogy meghívnád-e őket az esküvőre?

Figyelt kérdés
A keresztszüleimről lenne szó. Kb csak ballagásokon találkozunk már. Se karácsony, se húsvét stb. Alapból meghívtam volna őket, de tavaly nyáron született meg a lányom akiről küldtem nekik egy üdvözlőlapot. Azóta se hívtak/írtak, hogy gratuláljanak vagy bármi. A babalátogatás meg szerintem eszükbe se jutott.
2012. jan. 25. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, bár ha a babára nem reagáltak az esküvőre se fognak.
2012. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Lányod már van, de esküvő csak most lesz? Van ez így... Talán konzervatívak és fura ez nekik. Amúgy mindenképpen hívd meg őket, mert bármi történt köztetek akkor is a keresztszüleid és sosem tudhatod, mikor lesz szükséged a segítségükre, támogatásukra.

19/l

2012. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudják még, hogy lesz esküvő. A meghívót meg ugye személyesen vinnénk, tehát biztosan reagálnának rá.
2012. jan. 25. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hívnám meg őket!!Ha a kislányomra nem kíváncsi akkor rám se legyen.ennyi
2012. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sértésnek szántad, hogy baba már van, esküvő meg csak lesz? Mert úgy tűnik nekem...
2012. jan. 25. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

ha amúgy kedveled őket, azért meggondolandó, h meghívd őket. jó lehetőség volna arra, h újra közelebb kerüljetek. ha nagyon bánt és annyira már neked sem fontos a dolog, akkor nem kell meghívnod. te tudod, h több volna-e üres gesztusnál.


igen, kissé pikírt volt 19L válasza, de ne törődj vele, a mai világban gyakran felcserélődik a sorrend, főleg akkor, ha nem az örömszülők, hanem maga az ifjú pár spórolgatja össze az esküvőjüre valót

2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan már, ne megsértődni akarj! Gondolom náluk úgy természetes, hogy esküvő, aztán gyerek. Mikor értesítetted őket a gyerekről, lehet, hogy azt hitték már volt esküvő, de eszedbe sem jutott meghívni őket. És így nem értették, hogy arról nem szóltál, akkor a gyerekről miért. Döntsd el, jóban akarsz lenni velük vagy rosszban. Ha jóban, akkor hívd meg őket.
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezek után felesleges.

Én nem hívnám meg őket.

2012. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Tavaly találkoztam velük, de nem tartjuk a kapcsolatot velük, nem is keresnek, érdeklődnek, csak amíg kisebb voltam, addig számítottam úgymond, meg talán a ballagással letudták a kötelezettségeket.

Diplomaosztómra már nem hívtam őket tavaly, valószínű az esküvőmre se hívom őket. Pedig úgy tudom, a tanú hagyományos esetben vmelyik keresztszülő, de én inkább egy olyan rokonom választom, akivel több időt töltök, jobban kötődöm hozzá és ő is hozzám.

2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám meg őket, ha a gyerekre nem kíváncsiak akkor rám se legyenek! Milyen az ilyen keresztszülő aki még egy pillantást sem vet rátok.
2012. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!