Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak szűkkörű polgári esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szűkkörű polgári esküvőre mit vagy mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
Nem lesz lagzi, se vacsi, semmi. Csak polgáti. Nem tudom ilyenkor hogy szokás, ilyenen nem voltam még.
2012. jan. 27. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem szokás - legalábbis én úgy tudom.
2012. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szüleimnek kis polgári esküvője volt. A szülőktől kaptak pénzt, meg a pár közeli barát összedobta a pénzt egy nagyon szép herendi porcelánkészletre. Ha rokon vagy szerintem pénzt, ha barát, akkor kérdezd meg a többieket ők, hogy gondolják és akkor közösen adtok valamit. Amúgy ilyenkor nem kötelező adni, de én úgy gondolom, hogyha egy szűkkörű esküvőre lennék hivatalos, hogy a pár fontosnak tart engem. beleért a közeli körbe, tehát adnék nekik valamit.
2012. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Unokatesóm, nem mondhatnám, hogy olyan közeli kapocsolatban vagyunk, havonta egyszer beszélünk 2 szót.
2012. jan. 28. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha pénzt adtok. Szerintem egy gratulálós képeslapba beletesztek 10-20.000 Ft-ot (anyagi helyzettől függően) az bőven elég.
2012. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak polgári lesz, vagy oda vagy hivatalos, egy nagy csokor virág ami szerintem tuti illik. ha meg ajándékot is szeretnél, valami kis emlékkel meglepheted őket, pl egy képkeret vagy ilyesmi. annak tuti örülnének és nem is drága.
2012. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és kinek adja a csokrot? az arának, akinek úgyis ele van a keze a csokrával?!
2012. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!