Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Testvérnek mit (vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testvérnek mit (vagy inkább mennyit) illik adni az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, van-e saját keresete. Egyetemre-gimnáziumba járó testvéremtől nem bírnék egy fillért sem elfogadni. Ha tudom, hogy jól keres, talán, bár nekem fura lenne a testvéreimtől pénzt kapni bármikor is.
2012. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem is.Én sem fogadnám el,mert tudom,hogy máról holnapra élnek.Ezt én meg is mondtam ,hogy ne vegyen semmit és ne adjon semmit.

Viszont vart nekem egy csoda szép szatén ágynemű garnitúrát amibe belehímezte a kereszt nevünket.Életem legszebb ajándéka volt.

2012. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Én tuti, hogy nem adnék pénzt, mert tudom, hogy mi az ami már van nekik és mi az ami nagyon jól jönne nekik

Egy új kanapét kapnának tőlem.



Te is mérd fel, hogy mi az ami kéne még nekik biztos találsz olyan dolgot amit le akarnak cserélni vagy épp vágynak rá de nincs rá keret

2012. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Párommal mi átlagosan keresünk,tudunk félretenni is.

Egy testvére van,nyáron lesz esküvő.

Ha addig nem találnak ki megvehető ajándékot,akkor befizetjük őket egy utazásra kb 200ezer értékben.

(ők is átlagosan keresnek,,jövöre valószinű ugyanezt visszakapjuk)

2012. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak egyikünk dolgozik és igen csak máról-holnapra élünk. És a húgomék külföldön laknak, ott is lesz a lagzi, a kiutazást mindenki maga oldja meg, ami szintén plusz költség. Én is viszolygok a pénz adástól, de tényleg nem tudom mit adjunk ajándékba.
2012. jan. 27. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy vázát :-))) És örüljön, hogy egyáltalán kiutazol az esküvőjére és állod az utazásod költségeit.


Félretéve a tréfát, miért nem beszéled meg vele? Leharapja a fejedet? Kérdezd meg, minek örülne (pénznek vagy tárgynak, élménynek), de jelezd, hogy azért ne szálljon el, mert nincs sok pénzed, mégis valamit adnál.


Az ár pedig változó, szerintem manapság 15-20 eFt a minimum. Ez kb. a kaja + vőfély, zenekar rád eső része, így álltad a rád eső költségeiket. Ha ezen felül adsz, az már pluszba jön nekik.


A férjemmel a barátaink gyerekeinek az esküvőjére ketten 50.000,- Ft-ot adtunk minden alkalommal (igaz, volt amikor ezt elég nehéz volt kinyögnünk, de ha az egyik gyereküknek ennyit adtunk, nem adhattunk a másiknak kevesebbet). És minden alkalommal azt mondták, hogy nagyon bőkezűek voltunk.


Testvérként sem adnék többet, sőt, hiszen ő végképp ismeri az anyagi helyzetemet.

2012. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben miért nem tudakoljátok meg, mire lenne szükségük? Akár nagyobb összegű dolog is szóba jöhet, és a rokonságotokkal közösen vehetnétek meg.
2012. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Én csak a mi példánkat tudom elmondani:

A testvéreméktől az esküvői tortánkat + 30.000 Ft-ot kaptunk, a párom testvéreitől pedig amire szükségünk volt és olcsóbb, azaz ágynemű garnitúrát, stb. Kérdezz rá bátran, hogy mire lenne szükségük, gondolom az anyagi helyzettel tisztában vannak, így elmondják mi az, amit Te is meg tudsz venni Nekik és megúszol pár kényelmetlen napot / helyzetet.

2012. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok kötekedni csak megjegyezném, nálunk egyszer volt olyan esküvő amit külföldön tartottak meg, mert oda való volt a lány és az itteni rokonoktól kérték a visszajelzést, hogy ki az aki biztos, hogy elmegy, mert akkor annyi fős buszt bérelnek és a szállást is úgy foglalják le


Most ha saját magatoknak kell fizetni az utazást akkor nagy ajándékra ne költsetek mert az így is nehéz anyagi helyzeteteket még jobban megterhelné.

Szerintem ők is megértik, én helyükbe azzal megelégednék, hogy eljönnek az esküvőmre

2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nyáron volt a lagzink, öcsém volt a tanúm. 20ezer forintot kaptunk és ő volt a sofőrünk is :)
2012. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!