Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színu legyen a menyecsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színu legyen a menyecskeruham ha nem szeretnek pirosat?

Figyelt kérdés
tudom hogy a piros a megszokott...de en szemely szerinte nem nagyon kedvelem magamon a piros szint es nem is nagyon illik rám...milyen szintjavasomtaok helyette?
2012. febr. 6. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fazonja lehet menyecskés? Mert akkor lehetne kék: [link]
2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pink, bordó, mély lila? Bár ezekből inkább koktélruha, ne ez a hagyományos "műnépies" fazon.
2012. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

hát gondold végig milyen szinek állnak neked jól.

nekem pl jól áll a piros, de csak amelyik nem hajlik narancsba, meg ugy általában a hideg szinek: kék szürke lila fekete...

neked lehet akkor a meleg szinek állnának jól, bár nem tudom. mondjuk türkiz, narancsos, sárga, rózsaszin...

ez talán segít:

[link]

2012. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Az első kép nem menyecskeruha,sőt nem is szép! Se nem népi,se nem úri hímzés,silány utánzata a díszmagyarnak.

Felénk a piros mellett halványkék szokott lenni a menyecskeruha. Nem vállpánt nélküli,és semmilyen hímzés nincs rajta.

2012. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
az első kép igenis szép. Én is ilyet akartam, de végül nem ilyen, hanem egy hasonló fazonú lett. És még mindig menyecskésebbnek gondolom, mint a koszorús lány vagy estélyi ruhákat, ami csak azért lett menyecskének kikiáltva, mert bordó. Egyébként én is a kéket, esetleg a zöldet javasolnám, láttam már mindkettőt és nagyon szépek voltak. Sok boldogságot!
2012. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nagyon jó az első kép! Nekem bejön a fazonja is.

Ha nem szeretnél pirosat ez a kék is szép szerintem,de lehet zöld is.

2012. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem zöld volt, párom inge is. A dekorszínek is zöld-fehér-krémszín voltak, amit a meghívópapír és boríték vásásrlsakor döntöttünk el.
2012. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is tetszik azelso link...a dekor amugy turkisz es feherlesz...
2012. febr. 8. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!