Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek drága az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek drága az az esküvői fotós, aki 50 e-ért fotóz 100 db képet? Nagyon szép képei vannak, nem olyan, aki beállít, hogy mosolyogj és kattint, nem giccses pózokban, stb.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Én ennyi pénzt biztos nem adnék ki erre. Aki megteheti, annak nem okoz problémát persze.
2012. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Ezért a pénzért gondolom nem fotóz a ceremóniákon és a bulin. A 100 db-ba sem férne bele, ha mindenhol fotózna.

Szerintem drága és valószínűleg nem is nyújt teljeskörű szolgáltatást.

2012. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem drága. 500 egy kép, teljesen reális ár, főleg olyannál, aki profi.
2012. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
100db kép az semmi. és 500 forint egy kattintásért? ugyanmár
2012. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nagyon drága. Máshol 80-ért fotóznak és 6-700 képet adnak DVD-n, retusálva. 100 kép mondjuk a fotózáson megvan, és akkor mi van a ceremónián, a lagzin??? az több, mint 100 ezer lenne. Én ennyi képért max 25-30-at fizetnék.
2012. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
van,aki ennyi penzbol el egy honapig. Persze,ha te megteheted,fizesd ki. Nekem ez felesleges rongyrazas. Nincs valaki a csaladban,aki lefotozna titeket,csak ugy ingyen?
2012. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Kedves előttem szóló. Képzeld én pl. soha nem szeretném egy családtagra rábízni...és gyönyörű vörösszemes vagy elmosódott képeket látni az esküvőmről. Kitalálhatnád, hogy szóba se jöhet a kérdés írójánál sem. Úgy bírom ezt a hozzáállást.. Nyilván más meg 5ezerből él Etiópiában, vagy annyiból se.

Kérdés írójának: Nem tetszik, hogy meghatározza, hogy 100 db kép lehet csak. Mi van ha annál több sikerül? Rá kell fizetni? Inkább kérjen többet és ne legyen meghatározva a darabszám.

2012. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk 25 ért fotózta az egész esküvőt reggel 10 től este 10 ig!

100 kép az nagyon kevés!!!

Mi több mint 1800 képet kaptunk, és ha csak a fotózást nézem akkor az is több volt mint 300 kép.

Nekünk a videósunk volt 80 ezer forint, egész napra, ami többet ér mint egy fotós.

(3hónapja volt az esküvő).



Szerintem nagyon drága!

2012. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

8-as hozzászóló: pfffff, no comment.

szerintem el kéne gondolkodnod a stílusodon, szerintem aki utánad írt, nem becsmérelt, mégis hogy válaszoltál neki. El sem merem kérdezni, hogy mondjuk valaki személyesen ellent mond neked...

2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Ár/érték arányban nem tartom reaálisnak.

Az, hogy nem giccses pózokban fotóz, az a többi fotósnál is megbeszélés kérdése.

Mi 50eFt-ot fizettünk profi fotósnak, több mint 500 képet kaptunk vissza retusálva és 300 képet kiválaszthattunk, amit elhívott nekünk ebben az árban.

Szóval szerintem drága.

2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!