Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Budapesten szép de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten szép de olcsó menyasszonyi ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Az anyagi keretem kb 60-70 ezer forint. Nagyon sok szép ruhát láttam az ebayen, de nem merek onnan rendelni.

Valami normális ruhát szeretnék, amit felpróbálhatok és az anyaga is elfogadható.


2012. febr. 12. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszveszen egy csomó nagyon szép van, és meg lehet egyezni az eladókkal, hogy fel is próbálhasd. Én most adtam el az enyémet 34 ezerért. Fűzős, molett, ekrü, varrott gyöngyökkel, nagy uszállyal. :)
2012. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne ebay-en keress, hanem teszveszen, vaterán.

Ha olyat keresel, aki a közelben van, fel is tudod próbálni. Olyat keress, aki a saját ruháját árulja, ne olyat, aki a képről varrja le neked, mert elég érdekes dolgok tudnak kisülni!

2012. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia menny el az Ázsia Centerbe ott van 2 bolt nagyon szép ruhák vannak és teljesen ujjak ennyiért olyan ruhát kapsz ami megszólal .Fátyol kesztyű mindenük van .Remélem segítettem:)
2012. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyi: a szalonok is árulnak ruhákat áron alul. A honlapjaikon meg tudod nézni, van-e most akciójuk!
2012. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézegess, elég szépek is szoktak fent lenni:


[link]

2012. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irj privet és elkuldom a szamot a szalonrol. Itt minden ruha uj és fixen 50ezer mind.
2012. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon tetszik. Próbálható, az árban benne van gyakorlatilag minden.


[link]

2012. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!