Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőszervezésnek lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőszervezésnek lesz jövője 10-15 év múlva? Meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Ah ugyan... Mar most elavult dolog a hazassag. Rengetegen elvalnak... Akkor meg minek?
2012. febr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem valószínű. Mostanság eléggé kiment a divatból a házasság, és ez miatt nem házasodnak, ergo nincs szükség esküvőszervezőre.
2012. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Már most is meg lehet belőle élni.
2012. febr. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ahhoz, hogy valaki elválljon össze is kell házasodni!

Manapság is megélnek az esküvőszervezők, rengeteg esküvő van most is és 20 év múlva is sok lesz!

2012. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a véleményem, hogy az emberek az esküvőt alig bírják megfizetni, nemhogy a szervezőt...
2012. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A tehetősebbek meg tudják fizetni, és tőlük, meg több pénzt is lehet szedni... Mármint úgy értem, hogy drágább helyeken tartják, drágább dekoros, stb, így nagyobb a jutalék a szervezőnek.

Nekünk nincs esküvő szervezőnk, mert nem tehetjük meg. De ha megtehetnénk, sem lenne, mert imádom magam irányítani a dolgokat, így biztosan minden olyan lesz, mint szeretném.

2012. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nagyon is. annyi olyan lány van, aki megbolondul ha csak meghallja az esküvő szót, szórja a pénzt két kézzel, hisztérika lesz, minden legyen "trendi"... ilyenek mindig is voltak, meg lesznek is. nyilván ez csak a tehetősekre igaz, de szerintem elegem vannak az ilyenek ahhoz, hogy jól keressen egy esküvőszervező, de mivel ezek ilyen "elit" körök, jó kapcsolatokra lenne szükséged
2012. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ahány esküvőn megfordultam sehol nem volt esküvőszervező, mindenki megszervezte magának, vagy ismerősei segítségével. Volt olyan is hogy egy nagyon jó barátnő aki imád szervezni megszervezte az egészet.

(tehetősebb családnál sem volt, pedig a menyasszony a kisujját sem mozdította szinte.)

2012. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy bizonyos körben Magyarországon lesz jövője. Külföldön meg nagyon is, már most van.
2012. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tortillavadász válasza:

9-esnél a pont. Nyugatra bizonyára nagyobb jövője van. Nálunk mindig is árérzékenyek voltak az emberek, inkább megszervezik maguk, mint hogy erre is költsenek, mert "drága".


Másrészt én több esküvőn is voltam, amit esküvőszervező készített, mindegyik olyan egykaptafára ment, és hiányzott a jó vidékies hangulat. Szóval azzal is számolnod kell, hogy a mai esküvőszervezők mennyit rombolnak a szakma nimbuszán: huzattal bevont székek masnival, körasztalok, hogy a fél banda háttal ül a menyasszonynak, kétfajta színű lufi, svédasztal... A hangulat meg oda - legalábbis mindhárom esetben így volt.


Ez van. :o(

2012. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!