Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a menyasszonyi táskátok? Mutatnátok képeket? Hol vettétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

[link]

nekem azt hiszem ez lesz, mert rózsás gyöngyös a ruhám is.

2012. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ez mire jó? És miért? És őőő .. nem értem minek még egy ilyen kis batyu is? Mit teszel bele?
2012. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Második: hogy még többe kerüljön az esküvő.
2012. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Aha, értem.. Nekem ilyenem biztos nem lesz. Mocsok feleslegesnek érzem. Mit teszel bele? Zsebkendőt? Hát full egyszerűbb, ha a vőlegény tesz a nadrágzsebébe kettőt... Vagy nem tudom. Kérsz anyukádtól ha kell.

Nekem ilyen szutymő biztos nem kellene. Ezt szorongatod aztán egész este?

2012. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
:) nekem lesz addigra egy 4 éves fiam, neki pl. cumi kell alváshoz, azt teszem majd bele, szájfényt, zsepit, ilyen apró dolgokat. a lagziban meg leteszem, nem szorongatom. meg hát igen, az a 800 ft kellőképpen megdobja az esküvői költségeket :)
2012. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom adják többért is, mert attól még hót felesleges. Én nem vagyok annak a híve, "ha már elb*szunk egy halom pénzt, jöjjön ez is" Hanem spórolok, amin lehet.
2012. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
hidd el, énsem. de nem szeretnék mindenért anyukámhoz futkározni, hogy most zsepi kellene, most a sminkemet igazítanám, most a fiam kezét kellene letakarítani, vagy épp álmos... nem szolgának jön, szóval én hasznosnak tartom ezt a kis szütyőt. és igen, van drágábban is, nekem spec. ez tetszik. persze nem szeretnék vitát generálni, de már azt sem értem, hha nektek nem lesz, miért válaszoltatok. sok olyan dolog van, ami nálunk nem lesz, nem is válaszolok az olyan kérdésekre, mivel nekem nem aktuális. ilyen pl. a videós, a vőfély, a ceremóniamester és sorolhatnám.
2012. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Jó engem alapból idegesít, ha van valami a kezemben. Buliba is csak olyan táskát viszek, aminek hosszú a pántja és át tudom vetni a vállamon. Idegesít, hogy nem szabad mindkét kezem, nem csinálhatom amit akarok.

(A gyereknek meg gondolom van hátizsákja, pakold abba a cumiját.. omfg.) Ilyen kis apró dolgokat.. jó hogy nem menyasszonyi bőröndöt cipeltek akkor magatok után...

2012. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
igen, öltönyhöz rá fogok adni hátizsákot. mindenképp így is képzeltem el :)) hagyjuk már.
2012. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy fehér gyöngyökkel kivarrt borítéktáskám volt. Benne volt a telefonom, zsepi, szájfény, púder, púderecset, az irataim, egy tupírfésű és egy doboz cigi gyújtóval. Nem volt nagy méretű, de elnyelt mindent. És ennyi mindent mégis hova tettem volna? Ha sminket akartam igazítani, szaladjak fel a hotelszobánkba? Ha telefonálnom kell szintén rohangáljak a telefon után? Az irataim mindig nálam vannak, zsepire szintén szükség volt még akkor is, mikor a férjem nem 2 lépésre állt tőlem, hogy tőle kérjek. A lagziba nem volt a kezembe persze, de amúgy nagyon jól jött az a kis táska.
2012. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!