Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő lagzi nélkül? Így lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő lagzi nélkül? Így lehet?

Figyelt kérdés

Nekünk nincs pénzünk étteremre. Gondoltam rá, hogy kibérelem a helyi kastélyt (nem is lenne drága, konyhával együtt), de nincs aki főzzön. Nekem kellene mindent csinálni, főzni, felszolgálni, sürögni-forogni. Édesanyám még gyerekkoromban halt meg, nincsen mostohám, húgom nem tud és nem is akar főzni (kényszeríteni nem lehet egy 18 évest). Páromnak a szülei nem élnek. Egy nagymamám van, de ő beteg és már nagyon öreg. Senkit sem tudok megkérni, hogy segítsen.

Így marad az esküvő lagzi nélkül. Nagyon illetlen?


2012. febr. 29. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is lagzi nélkül tervezzük az esküvőnket, max. vmi vacsora lesz a szűk családdal. Felesleges pénzkidobás a lagzi, meg anyagilag mi sem tehetjük meg. És amúgy sem lesz sok meghívott. Szerintem nem illetlen, mindenki úgy rendezi meg az esküvőjét ahogy akarja és ahogy a pénztárcája engedi.
2012. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem illetlen, de azért valamiféle vendégelés kellene, vagy akkor házasodjatok 2 tanúval és kész.
2012. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem illetlen


De ha gondolod és nem laksz messze akkor szívesen segítek felszolgálni, van 3-4 barátnőm ők is biztos szívesen segítenének.Tudom ez így idegentől furán hangzik, de ha kell akkor írj és megbeszéljük.Természetesen ingyen csinálnánk.

2012. febr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet. én gyártanék szendvicseket a helyedben, meg sutnék sutit és megvendégelném ôket otthon. nincs banzáj és mégsem ures hassal mennek haza :)
2012. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Voltam ilyen esküvőn,az egyik tanú én voltam a másik a barátnőm.Nagyon aranyos meghitt polgári esküvő volt.Semmi cécó, utána mindenki ment a dolgára.Rá 3évre ebből a családból apa anya tanúja voltam:)
2012. febr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:) Aranyos vagy.

A "lagzi" 30 fős lenne, párom legközelebbi 3 barátja, akiket testvérként szeret, a családjukkal, apukám, húgom, és apukám testvére, akit párom is nagyon szeret.

Ezt szerettük volna, de 2 tanuval összeházasodni, olyan, nem is tudom milyen. Nem nekem való.

A szűk család pedig csak apukám, húgom, párom, kislányunk és én. Esetleg még a lányunk kereszt szülei.

Nagyon szeretnénk házasodni 5 éve halogatjuk, ciki vagy sem 4 éve járunk jegyben, lánykánk nem várt tovább, ő most fél éves.

Jó lenne az ősszel egy szép kis esküvő. De lehet majd kitalálok valamit a szűk családnak. Csak az lesz a baj, hogy párom nagyon szeretné meghívni a testvéreként szeretett barátait. Előttünk ők voltak a családja.

2012. febr. 29. 12:02
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen vidéken "készítős" lagzik voltak, egy héttel előtte sütöttek-főztek, a közeli családtagok csináltak mindent, és ők is szolgáltak fel, szerintem az a verzió se gáz, ha te csinálod a kaját, de persze kényelmesebb lenne, ha nem kellene a nagy napodon ilyennel foglalkoznod.


A szendvicses-sütis megoldás tűnik legjobbnak.

2012. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, anyukám lagzija is ilyen volt. Az anyja, nagyanyja, keresztanyja összeálltak, tyúkot vágtak, téptek, főztek, sütöttek, felszolgáltak. Sátorban voltak az udvaron. Nagyon szerettem volna én is sátras udvaros lagzit, de hát így alakult.

A szendvicses verzió nekem nem jön be, akkor inkább valami hidegtál szerűség, fasírt, francia saláta ilyesmi lenne jó. Na majd meglátjuk.

2012. febr. 29. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, mikor lesz a lagzi, de ha nyáron, nyugodtan csinálhatnátok egy grillparty szerűséget. Mindenki maa összeállíthatja az ételét, lenne kolbász, szalonna, virsli, kenyér, sajt... stb, grillsütők és mindenki csinálja a magáét. A férfiak úgyis lestoppolják a grillsütőt egy perc alatt. :)

Lehet, hogy szerény, de jó kis buli lenne belőle és nem kéne neked bajlódnod a főzéssel.

2012. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Hol laksz? A párom szakács, én pedig a segédje, aki mellesleg finom tortát, és sütiket is tud csinálni.
2012. febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!