Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2012 12 12. én szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012 12 12. én szeretnénk összeházasodni. De ez egy szerdai nap, Ti hogy csinálnátok? Akkor csak tanúk és szülők, és hétvégén pedig a lagzi?

Figyelt kérdés
Az is olyan gázos benne, hogy karácsony előtt van...
2012. febr. 23. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Miért ragaszkodsz ennyire a dátumhoz? Babona ,vagy flancolás? Vagy idegi kényszer?
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Akkor lesz a névnapom. :D
2012. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
15%
Nem mindegy???!! Ugyis mind meghalunk... világvége....
2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Én nem raknám hét közepére csak azért mert névnapom lesz...inkább szombat vagy péntek, akkor felhőtlen lenne a lagzizás.
2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez esetben tartanék egy esküvőt hétvégén is, még a lagzi előtt.

Vagy ceremóniamesterrel eljátszva, vagy templomit.

2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 4-es ezt benézted. A névnapja , kommentelőnek lesz nem kérdezőnek!
2012. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Anyakönyvi hivatalban csak szombaton lehet házasságot kötni, meg szerintem templomban is.
2012. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Anyakönyvi hivatalban bármikor házasságot lehet kötni.

Mi kedden szaladtunk el az ebédszünetben. De nekünk volt aztán templomi

2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy csak szombaton lehet házasodni! Ha két tanúval mentek, simán aláírhatjátok a papírokat bármelyik napon. De az lehet, hogy termet bérelni, versmondót felfogadni stb. csak szombaton tudtok.


De én azért mégsem értem, miért annyira fontos ez, hiszen nem ez az egy nap számít egy házasságban, hanem az összes többi, ami ezt követi. :)

2012. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát, hiába hangzik így jól a dátum, hétköznap a legtöbben dolgoznak ezért nem érnek rá.

Hétvégére jobban fel tudnak készülni az emberek.

Ha ragaszkodtok a naphoz akkor jó úgy, ahogy leírtad. A nép általában amúgy is unatkozik amikor az anyakönvyvezető beszél (voltam már pár esküvőn... :)).


De ha ennyire nem szerencsés szerinted sem, mert ott a karácsony is akkor miért nem tartjátok előbb? Lehetne egy kellemes őszi napon is, legalább nem lenne hideg.

2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!