Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomba bevonuláskor rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomba bevonuláskor rossz az ha a koszorúslány idősebb/magasabb mint a kísérője?

Figyelt kérdés

Az egyik koszorúslány aki 22 éves, neki nem lesz párja. Sem fiú rokon nincs, sem barátja nincs. Arra gondoltam bemehetne az egyik ismerősünk gyerekével, de ő csak 13 éves, a lány válláig ér. Ez így nagyon rossz lenne?

A többi k.lánynak lesz párja: testvérek, barátok stb. Csak a 22 éves lánynak nem találunk senki mást...


2012. márc. 1. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem béna, szerintem az a szép, ha kislányok a koszorús lányok, nem 22 éves felnőttek. De ez csak az én véleményem.
2012. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Elég gáz lenne. Akkor inkább vonuljanak egyedül a lányok.
2012. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a többi k.lány ragaszkodik hozzá hogy a párjukkal/testvérükkel menjenek. Már megvan minden fiúnak az egyforma nyakkendő ami olyan mint a lányok ruhája.

De így jobban belegondolva egy 22 éves, 175 centis lánynak lehet megalázó is lenne egy 13 éves, válláig érő fiúval bemennie....Főleg hogy nem is ismerik egymást.

2012. márc. 1. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne gáz? Nem mindenkinek olyanok a barátai/rokonsága, mint egy nyálas esküvői katalógus.


Aki szerint meg gáz, az maradjon otthon.

2012. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a lány is rosszul érezné magát. nem a látvány miatt gáz, hanem a lánynak lesz kellemetlen. Kérdezted tőle, hogy nincs-e olyan jóbarátja, fiú, aki szívesen elkísérné? esetleg lehetne lány a párja, nálunk is lesz két lánypár, és három vegyes!

Szerintem kérdezd meg őt, hogy hogy gondolja, hogy szeretné. Lehet azt mondja, így inkább nem vonulna, vagy nem lenne k.lány, amit teljesen megértek. Ugyanakkor az is lehet, hogy könnyen előszed valakit, akit el tud hívni magával, és az az egy fő már nem oszt, nem szoroz.


Majd írd meg, mi lesz!

2012. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Bárki bárhogy gondolja, lehet hogy nem gáz, de borzasztó hülyén néznének ki együtt. Próbáljon meg ő is párt találni magához, ha nem megy akkor inkább ne legyen koszorús lány.
2012. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
és ha nem lenne párja, hanem utánatok volnulna kôzvetlenul és vinné a gyuruket?
2012. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg évek múlva is beszélni fognak róla.


"Emlékszel Zsófi és Attila esküvőjére?"

"Igen, gyönyörű volt."

"Hát nem tudom, én csak arra emlékszem, hogy az egyik koszorúslány magasabb volt a kísérőjénél."

"Hát igen, szegény nagyi össze is esett, mikor meglátta. Azóta nem is áll szóba velük."

2012. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
22 évesen szeretne vonulni? Szerintem fura. Nem kellene erőltetni vagy ő szeretné?
2012. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem esküvőjén is húsz év körüli lányok voltak a koszorúslányok, ezzel még semmi baj nem lenne. Viszont összepárosítani egy gyerekkel nem túl esztétikus, de ha a lánynak jó, akkor legyen úgy. Nem gáz.
2012. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!