Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői gyűrű több száz ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői gyűrű több száz ezer forintért?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy linket, miszerint a gyűrű ára akár több száz ezer forintra is felugorhat. ( [link] Én azért is lepődtem meg, mert azt se tudtam, hogy egyáltalán van kifejezetten 'eljegyzési gyűrű' én mindig azt hittem, megveszünk egy-egy mondjuk ezüst gyűrűt, valami egyszerűbbet kb 5-7 ezer forintért és le van tudva. Vagy ez hülyeség, és tényleg kifejezetten eljegyzési gyűrű kell?
2012. márc. 4. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki azt vesz, amit akar/szeretne/meg tud fizetni.
2012. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Én kifejezetten annak örülnék, ha nem valami flancos, drága gyűrűnk lenne, hanem valami olcsó, ami mindkettőnknek tetszik. Például van egy kedvenc gyűrűm, ami 1000 Ft volt, és imádom. Szívesen viselném ilyen célból is.
2012. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
persze hogy felrughat akarmennyire ,attol fugg kinek mennyi penze van. ismerek olyat akinek gyemant eljegyzesi gyuruje van. olyat vegyetek amit megengedhettek magatoknak es ami tetszik.
2012. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki olyat vesz, amilyet szeretne. A mi gyűrűnk az általad említett több százezres kategória, és nem is hordom, részben azért, mert sajnálnám elhagyni, úgyhogy csak alkalmakra veszem fel. De egyébként nagyon szépek, ezért nem mondom, hogy nem érte meg.
2012. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne? Ha lenne rá pénzem, én is egy jó drágára szavaznék.

De nem vagyok olyan helyzetben. :) Még egy 50 ezres is sok.

2012. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Mi is csak úgy megvettük a gyűrűt, nem kifejezetten ilyeneket kerestünk. Szerintem ez már csak üzleti fogás valahol, annyi pénzért akarnak rád sózni eljegyzési gyűrűket, hogy hihetetlen, pedig, ha nem annak árulnák, nem lenne olyan drága.
2012. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy (még fiatal vagyok, van még legalább 3évem az esküvőig) szülinapomra kaptam barátomtól egy gyűrűt, ezüst, gyönyörű, letisztult, semmi csicsa és egy gyönyörű kő van a közepén


[link]


ehhez hasonlítanám de sokkal sokkal szebb és a kő fehér, elől pedig meg van vékonyítva egre jobban ahogy megy a kő felé, és az lenne az esküvői gyűrű hogy ezt felújíttatni, hogy ne legyenek rajta karcok mint új korába, és az lenne a gyűrűm. Úgy sincs kedvem egyszerre három gyűrűt viselni (ez, az eljegyzési és az esküvői) betenni egy dobozba pedig bármelyiket is sajnálnám :)

2012. márc. 4. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy hülyeség, nincs olyan, hogy eljegyzési gyűrű, attól lesz, az, hogy annak szánjátok és kész. ízléstől és pénztárcától függő, hogy ki milyet választ. azért annyi igazságtartalma van a cikkenk, hogy aki hagyományos módon választ gyűrűt (úgy értem aranyat) az azzal kell számoljon, hogy kb 11-13 EFt / gramm az arany, és egy pár gyűrű mondjuk úgy 8-10 gramm. ha még kő is kell bele akkor a határ a csillagos ég. de nem kötelező ilyet választani
2012. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen. én olyan kérdést is olvastam, hogy 'Tud valaki eljegyzési gyűrűt fillérekért? Mondjuk olyan 30ezerért' amin meglepődtem, mert szerintem az is nagyon nagyon drága. Láttam gyűrűt igaz nem arany-ezüst de nemesfém, és 3000Ft körül. Szerintem az is teljesen jó. Igaz én ezüstöt szeretnék mindenképpen, de már itt van az ujjamon úgyhogy nincs vele gond :) Mint már írtam csak anyni hogy fel kell picit újíttatni :)
2012. márc. 4. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
figyelj az relativ kinek mi a draga. ha milliomos lennel biztos nem egy 5000 ft-os eljegyzesi gyurud lenne.. akinek sok penze van az ennek is jobban meg akarja adni a modjat. nincs jelentosege a dolognak, kinek mire telik.
2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!