Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi frizurához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi frizurához neked kell vinni a hajtűket? Ha igen, mennyit vegyek egy kontyhoz, amibe alulról lesz betűzve a fátyol?

Figyelt kérdés
A hajdísz az egyértelmű, de nem tudom, szerezzek-e be előre hajtűket is? Vagy azt adja a fodrász? Fehér kis hajcsipeszem már van kb. 15 db, arra rózsát fogok varrni. Valószínűleg kontyom lesz. Kell egyáltalán hajtű a 15 csipesz mellé? Fodrászom még nincs, de szerzem be a hozzávalókat. Hullámcsatot nem szeretnék, mert töri a hajam.

2012. márc. 4. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ez függ attól, h milyen hosszú a hajad, milyen vastag szálú... keresd meg a fodrászt, aki csinálja majd a hajad és vele egyeztess, mert így elég nehéz tanácsot adni. de szerintem kell hajtű és neked is kell vinned.
2012. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor a fodrász megcsinálja a próbafrizurát, kiderül minden. Érdeklődj, hátha van valaki akitől kölcsön tudsz kérni, és akkor venned sem kell.

De ha esküvő után is használnád, akkor vegyél nyugodtan.

2012. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász adta a hajtűket. Én a fátyolt és a tiarát vittem.
2012. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis nekem kellett vinni, de nem hajtűt használt, hanem hullámcsatot. Kicsit és közepes nagyságút kért, legalább 20-20 volt egy csomagban. Hajtűt csak díszként szúrt a kontyomba, kb. 6-ot, aminek üvegvirág volt a végén, azt is én vittem. De vittem ezen kívül vagy száz féle hajtűt, hajgumit, rózsákat, hajcsipeszeket és miegymást, mert a próbafrizura egy nappal az esküvő előtt volt és fogalmam se volt, mi fog kelleni, mi fog jól állni.
2012. aug. 25. 13:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem lett semmi baja a hajamnak a hullámcsattól, pedig féltem tőle.
2012. aug. 25. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!