Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te hozzámennél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hozzámennél egy olyan férfihoz, akinek te lennél a 3. házassága?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet és nekem nagyon rossz érzés. Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem olyan, mintha nem venné ezt komolyan, ezért minden - már elnézést - "jöttment" nőt megkért volna. Nem érzem magam túl különlegesnek. Azt még megértem, ha valakinek tönkremegy az első, mert rosszul választott (én is egyébként), akkor még egyszer megpróbálja, de ne én legyek már a 20.... elveszti a varázsát. :(

Nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé, de sosem fogok hozzámenni.

Nektek mi a véleményetek?


2012. márc. 6. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Hát... Akinek 2 házasság sem sikerült, mi a garancia, hogy a következő fog?
2012. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Én ha szeretem simán hozzámennék.Van amikor az ember kétszer is téved.Engem inkább az előző házasságokból származó sok gyerek tartana vissza.Ha a vőlegénynek én lennék a harmadik menyasszonya,de közben van vagy 6 gyereke az előző házasságokból,akkor nem is érdekelne a dolog.Bár nem is kezdtem volna ilyen kapcsolatba bele.De ha nincs gyerek,vagy csak 1 akkor semmi gond.
2012. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Én négyszer mentem férjhez.

Az első férjem meghalt,még fiatal házasságunk alatt.

A második férjem egy igen jó barátom (még ma is) aki vigaszt adott,támogatott lelkileg és anyagilag is a gyászban,én cserébe alibit adtam a házassággal.Tudtam hogy meleg,de 25 évvel ezelőtt ez tabu volt,és a szülők nem is tudtak róla.

A harmadik házasságom szépnek indult,Hittem benne.Csak a férjem nem.Rendszeresen megcsalt,így kiléptem belőle.

A negyedik,mostani házasságom sikerült.Boldogok vagyunk,és soha nem bántam meg,hogy összeházasodtunk.Idén lesz 10 éve hogy együtt vagyunk.

2012. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 tetris ***** válasza:
88%

A férjemnek én vagyok a harmadik felesége. Persze én is megkérdeztem, hogy mitől ment tönkre az előző két házassága. Na, erre előadta nekem Grimm legszebb meséit, és én a lökött tyúk szépen elhittem mindent. Ő persze ártatlan volt mindkét házasság tönkremenésében, őt kihasználták, őt becsapták, pedig azt ő így mindent megtett, ő úgy mindent megtett.... De azok a galád felségek....

Anyám mondta akkor, hogy azért nem ártana megkérdezni a volt feleségeket, hogy ők hogy látják a dolgot. De engem annyira elvarázsolt a szerelem, hogy nekem aztán mondhattak volna akármit is.

Hát bizony mostanra már belátom én is, hogy nem a feleségekkel volt a baj ezelőtt sem, hanem a férjemmel. Mert a Grimm legszebb meséiből kimaradt, hogy a férjem milyen végtelenül önző, és egoista, de kimaradt az is a meséből, hogy notórius, gátlástalan hazudozó.

Ha tisztán akarsz látni, szerintem vedd fel a kapcsolatot az előző feleségekkel, és beszélgess el velük, hogy ők hogy látják a párodat. Tanulságos lesz, az biztos.

2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
"három a magyar igazság, negyedik a ráadás" Tehát a negyediknek sikerülnie kell.
2012. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

házasság nélkül is lehet normálisan együtt élni.


mondjuk ha nekem is legalább a 2. házasságom lenne akkor talán. de ahogy azt mások is mondták nem árt kideríteni, hogy miért ment tönkre az előző kettő.


egyébként nagyon nem vagyok házasságpárti, nekem tökéletesen megfelel papír nélkül is a családalapítás, a lényeg, h a párom kitartson mellettem és együtt neveljük fel a gyermekünket.

2012. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!! :)

Neki van 2 gyereke az első házasságából, nekem 1 lányom van. A másodiktól nincs, de még csak tavaly vette el a nőt. Nekem is ezek az aggályaim, hogy lehet nem mond pár dologban igazat, de mondta, hogy bízzak benne. Ez viszonylag hamar ki fog derülni 2-3 hónap múlva, hogy mennyire megbízható. De akkor is kiábrándító ez a 3. :(

Nagyon nagyon szeretem őt, borzalmas érzés lenne csalódni..

2012. márc. 6. 13:01
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

LEgalább is nagyon meggondolnám, és utána érdeklödnék, hogy az elözö házasságokban mi volt a fö probléma. Nem csak a volt feleségeket célszerü megkérdezni, hanem a baráti körét is, mert ök sokkal többet tudnak, mint amennyit a barátod el akarna mondani.


Lehet persze olyan is, hogy kétszer is félresikerült a dolog, pl. ismeröséknél az elsö házasság azért lett, mert utban volt a baba és az apa elhitte, hogy a nö szerelmes bele - közben meg csak kihaszálni akarta. Igy pár év után elváltak. Majd megismert egy nöt, akivel eleinte minden nagyon szép és jó volt, de több sorscsapás (halálesetek, munkanélküliség, stb) miatt alkoholista lett a feleség.


Persze ez inkább kivétel, nézz utána.


Az azonban ne tartson vissza, hogy TE nem érzed magad klönlegesnek, a barátodnak valószinüleg mégis az vagy.

2012. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Én informálódtam a korábbi feleségtől, és úgy döntöttem inkább nem leszek a negyedik hülye, aki bedől a hazugságainak.

Lehet hogy a te eseted nem ezt igazolná, de azért inkább légy óvatos.

2012. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Még csak tavaly vette el a második feleségét, de már megromlott a házassága+a veled való kapcsolata is elérte azt a szintet, hogy megkérjen? WoW, nem semmi...ha ő ennyi idő alatt ennyi mindenre képes érzelmileg, akkor sok jót ne várj tőle.
2012. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!