Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ugyanaz a ruha a szertartásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanaz a ruha a szertartásra és a lagzira?

Figyelt kérdés
Májusban megyek egy barátnőm esküvőjére. Régen, egész pici koromban voltam esküvőn, igy nem tudom igazából, hogy mi a menete. De ami most érdekelne: Olvasgattam a kérdéseket-válaszokat itt, és több helyen irták, hogy vendégként átöltöznek a szertartás után a lagzira. Ez iratlan szabály, vagy ennek igazából nincs jelentősége?
2012. márc. 24. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én még sosem hallottam ilyen menet közbeni átöltözésről.

Nálam annyi volt a különbség, hogy a szertartáson és a vacsorán rajtam volt egy boleró is, mivel vállpántos ruhában voltam, aztán mikor már a tánc volt, levettem.

2012. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, ne haragudj, de ez az átöltözési cirkusz, régi, falusi szokás. Másik ruha esküvőre, másik a lagziba, és másik éjfél után is. Ez egyébként arról szól hogy a nők egymást túlöltözzék, meg mutatni kell, hogy kinek milyen puccos ruhája van. Semmi másról nem szól. A férfiak nem öltöztek át sosem, nekik jó volt az egy darab öltöny, abban elvoltak végig, senkit nem érdekelt. De a nők..
2012. márc. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát voltam jó pár lagziba,de a menyasszonyon kivül még soha nem öltözött át senki:)ő is csak a menyecske táncra:))
2012. márc. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyi az átöltözés, hogy a templomban nem illik fedetlen vállal menni. Ott egy boleró, vagy zakó ajánlatos. A lagzin már leveheted.
2012. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Megerősítem azt, hogy ez falusi szokás, mert nálunk is volt ilyen amikor kicsi voltam. Volt egy délutáni és egy esti ruha és természetesen mindkettőnek újnak kellett lennie. De nem hiszem, hogy manapság még élne ez a szokás.
2012. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyenről még nem hallottam. Nem hiszem, hogy ezt manapság bárki is betartja, ne aggódj.
2012. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk csak olyan volt, hogy a koszorúslányok éjfél után átöltöztök kényelmesebb ruhába. Esetleg néhány vendég is.
2012. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. :) Nem vagyok az a ruhamániás tipus, inkább kényelmes ruhákat hordok, mint elegánsakat, de az esküvőre vettem egy csodaszép ruhát. Most pedig nem lenne pénzem egy másikat venni az esti mulatságra, de akkor ezzel nincs gond. :)
2012. márc. 25. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs hát. Haverom egyszer egy farmer+To beer or not to beer feliratú póló kombóban vitte végig a cuccot.
2012. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!