Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy esküvői ruha kölcsönzése mostanában?

Figyelt kérdés
Olyan irjon, aki már kölcsönzöt és biztosat tud nekem mondani, hogy neki mennyi volt.
2012. márc. 29. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Az én ruhám 89ezer Ftba kerül!Most júniusba lesz!alapból 100ezer lett volna, de engedett a szalonos, ebben benne van minden, kesztyű, boleró, kistáska, csipkeesernyő a fotózáshoz, és a menyecskeruha is!Egy Mori Lee ruha, az új kollekcióból!

A tavalyi ruhák, azok 75ezerbe kerülnek!volt is egy Mori Lee amibe beleszerettem, de végül a másik mellet döntöttem :)

Voltak az olcsó kategóriák 45ezer ftért, de ezekhez semmi nem jár, a menyecske ruhát külön kell hozzájuk kölcsönözni!Remélem tudtam segíteni!

2012. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is kb ennyire gondoltam. :)
2012. márc. 29. 08:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az én ruhám kb 50.000 lesz, azért írom, h kb, mert Sk-ból kölcsönzöm, a pontos összeg 180 euro. ebben az árban a ruha és az abroncs van.
2012. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 80 ezer + 10 ezer a menyecske ruha. A 80 ban benne van minden a kesztyűtől a boleróig.
2012. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém két éve 160 ezer volt!
2012. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bocsi, hogy belekontárkodok..

Az én ruhám eladó, ha érdekel :)

Újonnan vettem, tavalyi modell, 36-40-es méret. A kölcsönzési árak töredékéért eladó, van hozzá minden, ami kell :)

Ha érdekel, írj privit, küldd el az e-mail címed és küldök meghívót a webalbumomhoz, meg tudod ott nézni a ruhát :) Egyébként székesfehérvári vagyok...

2012. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kb 70-300 ezer között van. Én 38-ért vettem külföldről újonnan a saját méreteimre szabva, 34-ért adtam el. :)
2012. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sógornőmé 90e Ft volt, kapott kedvezmény (azt hiszem 110 lett volna), mert a koszorús lány ruhákat is onnan kölcsönöztük. És a menyasszonyi ruhára való tekintettel a koszorúslány ruhákra is adtak kb 5-10% kedvezményt. Szerintem nagyon sokat számít hol kölcsönzöl! Nézz körül alaposan! Sok boldogságot!
2012. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 70ezer lesz a kölcsönzése.Rám varrják a ruhát én leszek az első,aki felveszi.A kölcsönzőssel egyeztettünk,hogy nekem és neki mi tetszik és úgy készül a ruha.Kapok hozzá kölcsön bolerót és abroncsot,ezért plusszt nem kell fizetni.Tuti az összeg,mert 2 hónap múlva kész kell legyen:-)
2012. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja,utolsó vagyok.Pest agglomerációban van a kölcsönző egy városban.
2012. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!