Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül Londonban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül Londonban egy sima két tanús polgári esküvő?

Figyelt kérdés
Attól, hogy tanúkkal együtt csak négyen lennénk, még ki lehet öltözni esküvői ruha stb. vagy nagyon hülyén néz így ki?

2012. ápr. 2. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha olyan írna akinek esetleg volt itt esküvője. Utánanéztem nagyjából, a polgármesteri hivatalba kell időpontot kérni, csak úgy vagyok vele, hogy van pár kérdésem az áron kívül a ceremóniával kapcsolatban amit azért feltennék egy olyan embernek aki már megházasodott. Köszi
2012. ápr. 2. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Bosánat, hogy ide írok, én nem ott házasodok, de ami tuti, hogy menyasszny, völegény, 2 tanú, plusz az anyakönyvezető ember oda vissza útat kell fizetni, plusz a papírok, hogy az anyakönyvezető a könyvet kivigye....Nahát egy külső szertartás min. 30 ezer de ez belföldet illeti....szóval....sok sok pénz, olyan mintha itt csinálnál egy nagy lagzit....sztem.
2012. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!