Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg olyan kényelmetlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan kényelmetlenek a sellő fazonú menyasszonyi ruhák?

Figyelt kérdés
Elvileg még csak jövőre lesz az esküvőnk, de már nézegetem a ruhákat. Nagyon tetszenek a sellő fazonúak, de ha annyira kényelmetlen, lehet, hogy érdemes inkább a-vonalút választanom? Abroncsosat nem szeretnék semmiképp.
2012. ápr. 7. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek,de kiváncsiságból felpróbáltam egyet azért.

Én konkrétan alig tudtam lépni benne,nagyon piciket tudtam csak.


De figyelj,jövőévig rengeteg időd van,miért nem mész és próbálsz fel egyet?

2012. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt nem ajánlom
2012. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem függ azért attól is, hogy "mennyire sellő", meddig van leszűkítve. Ha csak csípőig, vagy comb elejéig, akkor nem lehet olyan kibírhatatlanul kényelmetlen. Ha majdnem térdig, akkor viszont annál inkább.

Mondjuk ha ezeket hasonlítos össze:

[link]

Itt azért a középsőről lerí, hogy nagyon nem lehet benne lépni se, míg az oldalsó, sokkal "lazábbnak", könnyedebbnek tűnik.

2012. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Elsőnek: szeretnék felpróbálni egyet, csak az a baj, hogy azt mondták, a szalonokban időpontot kell kérni, nem lehet csak úgy bemenni és felpróbálni, és ha azt mondom, hogy csak jövőre lesz az esküvő, akkor állítólag elég csúnyán néznek az emberre... ezért nem mertem eddig még nézelődni. Még nem tűztük ki az időpontot, csak tervek vannak még, hogy nyáron szeretnénk.

2012. ápr. 7. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem minden szalonban kell időpont,egy barátnőmmel voltam pár hete ruhát próbálni,és pont egy olyanban találtuk meg a tökéleteset,ahova csak épp beestünk :)



De ha időpontos is? És? kérsz időpontot,és elmész,nem kell megmondani hogy jövö nyáron esedékes csak,mondj idei dátumot,kit érdekel.

Ha mégis ot találod meg álmaid ruháját,nem mondod meg,majd jövöre visszamész,ugyse fognak rád emlékezni.

2012. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha pesti vagy és van kedved én szivesen elmegyek veled próblgatni
2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sellő ruhám lesz, de nagyon kényelmes, rugalmas az anyaga, nagyokat is lehet benne lépni. Anyagtól függ.
2012. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!