Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnál olyan rokont az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnál olyan rokont az esküvőre, akit az utcán sem ismersz fel?

Figyelt kérdés

Az apukám rokonaival jobban tartjuk a kapcsolatot, de anyukám rokonai közül van, akit nem is ismerek. Viszont mivel ők sem távolabbi rokonok, anyukám szerint őket is ugyanúgy meg kéne hívni. Azonban én nem érzem azt, hogy olyan embereknek kellene jönniük az esküvőnkre, akiket nem is ismerünk. Ti hogy tennétek?

(A lagzit a szülők állják, régi hagyomány szerint, ebből nem engednek. Meg annyira mi sem bánjuk, ha a mi pénzünk megmarad másra.)


2012. ápr. 12. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Minek? Ők sem ismernek téged. Én sem vennék nászajándékot olyannak, akit még sosem láttam.
2012. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem örülnék neki, de ha a szülők ragaszkodnak hozzá, inkább belemennék, ha már ők állják az egészet. Inkább, minthogy balhé legyen.
2012. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A szülők iránti tiszteletből meghívnám őket a helyedben. Anyukádnak nyilván fontos, neked igazán kell időt szentelned rájuk, bőven el lesztek foglalva mással. anyud viszont valószínűleg örülne a rég nem látott rokonoknak és szívesen elbeszélgetne velük. mivel a esküvőt a szülők állják, szerintem szép gesztus lenne feléjük, ha az ő kedvükért ott lennének. Én csak akkor hadakoznék, ha rosszban lennénk. de itt nem erről van szó.
2012. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha ők állják, akkor igen.
2012. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem hívnám meg. Egyrészt nálunk feltétel volt, hogy azokat hívjuk meg akikkel tartjuk a kapcsolatot vagy legalább évente kétszer (a messzi rokonoknál) találkozunk. Másrészt a szülő (jobb esetben) a pénzt szeretetből adja, nem pedig elvárással. Remélem meg tudjátok beszélni!
2012. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is ismeritek egymást a rokonokkal, gondolom meg sem tudják hogy esküvő volt. Ha meg mégis, meg sem sértődhetnek, hisz nincs miért. Ha meg igen, kit érdekel :D


Amúgy mi is vagyunk így rokonokkal de ha meghívnának a lagzira, akkor sem mennék el, mert minek, kellemetlen lenne, nem érezném jól magam. Ha máskor nem nyitjuk egymásra az ajtót ilyenkor sem kell.

2012. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!