Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 14. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem inkább ez jön be mint a fedetlen vállas habos kreációk. Szép, enyém is hasonló volt csak rövidújjú.
2012. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Tetszik, nagyon elegáns és -jó értelemben véve- régies hangulatú. Egy teljesen erre a korra épült esküvőn biztos jól mutat.
2012. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Hát én tuti nem venném fel, de hozzám nem is illene(Hétköznapokban is dekoltázsos, miniszoknyás vagyok. A ruhám is elég kihívó, dekoltázsos, királylányos lesz.

De ha neked ez tetszik és illik hozzád, akkor csak ez számít!!

2012. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
A 3.kép jó.
2012. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Az a véleményem, hogy ezek a ruhák csak szép arccal mutatósak. Amúgy gyönyörűek, de egy átlagos arcú nőn nem mutatnak.
2012. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Szepnek mindegyik szep, bar nekem tul konzervativnak es tul diszitettnek tunik.De a csipkek es hagyomanyos fazonuk tetszik.Szoval szerintem ha fiatal volnek , kicsit egyszerubb, kicsit szellosebbet valasztanek, de olyat amibol nincs ki mindenem.Ha idosebb volnek, akkor az utolsot valasztanam. Vagy a masodikat(nekem egyformanak tunik az elsovel) fatyol nelkul.:)
2012. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
túl öregesek. persze, mivel csak 19 vagyok :D
2012. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Gyönyörűek, ahogy Grace Kelly is azt volt! Az igaz, hogy ennek a ruhának az árából házat lehet venni. De a minőséget mindig meg kellett fizetni! Szóval: elegánsak, letisztultak, nem habcsókok!
2012. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Ezt találtam a kérdezett ruháról: A menyasszonyi ruha megállta volna a helyét egy Edward-korabeli királyi esküvőn is: 25 yard (~ 23 m) selyemtaftból, ugyanannyi gros de longre-ból, és 300 yard (~274 m!) antik Valenciennes-csipkéből készült. A csipkeszegéllyel díszített selyemtüll fátyol egy gyönggyel kivarrt ún. Júlia-sapkáról hullott alá. Grace csodálatosan festett benne. Királyi volt, mint egy született hercegnő. A ruha elkészítéséért minden neves ruhatervező versenybe szállt. A színésznő azonban hollywoodi jelmeztervezőjére, Helen Rose-ra bízta ezt a megtisztelő feladatot. A fényűzés ellensúlyozásaként Grace imakönyvét egy-egy réteg fehér selyem és csipke díszítette, melyre gyöngyökből álló keresztalakot varrtak. Az imakönyvet már-már puritánnak nevezhető, kicsiny, hóvirágból álló csokorral együtt fogta kezében a katedrálisban.

Nemes egyszerűség, csendes nagyság! Persze ez ma már a sok flitter, csillogó kövecske és műcsipke idején furcsa lehet :)

2012. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem gyönyörű!!!

Egyébként az egyik régebbi burdában van egy erről mintázott, majdnem ugyanilyen ruha. Szerintem nagyon szép az is. Ha akarod, kikeresem melyikben volt.

2012. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!