Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel hamarabb kell az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel hamarabb kell az esküvői ruhát lefoglalni? Mit gondoltok erről a ruháról? (kép)

Figyelt kérdés

Szept. 10-én koszorúslány leszek vidéken. Azt mondta a menyasszony kb 1 hónapja, hogy ő már nézelődik arrafelé, hogy milyenek vannak. Azóta nem jelentkezett, ha hívom nem válaszol. Mostanában már ideje lenne lefoglalni a ruhát, nem?


És még valami: azt mondta legutóbb, hogy ilyet néztek ki. Szerintetek milyen ez?

[link]

[link]

Szerintem borzasztó....


2011. júl. 26. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem látszódnak a képek
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hibásak a linkek, belinkelnéd újra? Azt írja nem található a keresett oldal.
2011. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet a baj....

Talán most

[link]

[link]

2011. júl. 26. 22:05
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
nem rosszak. igazi modern a menyasszony ha ilyen koszorúslány ruhákat választ :D nekem a lila jobban tetszik :)
2011. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez nagyobb kép

[link]


Persze nem fehér lenne, de a fazonja ilyesmi...

2011. júl. 26. 22:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Az első még jó, de a második színe, meg a felső része, ahogy áll na az nagyon béna.
2011. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is borzasztó ilyen menyasszonyi ruha. Elég k-ás.
2011. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Koszorúslány ruhákról van szó. De amúgy mi a krvás rajta? Nincs kint se a s3gge se a melle.
2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem a fazonjával van bajom.

Szerintem olyan fura, hogy rövid. Eleve nem szeretek miniszoknyát hordani (nincs is olyanom) most meg majd ilyenben kellene lennem...Én hagyományos koszorúslány szerettem volna lenni, de ha a többi lánynak ez tetszik (17-19 évesek) akkor nekem is ilyet kell majd felvennem, de nem fogom magam jól érezni egy ilyen ruhában :(

2011. júl. 26. 22:13
 10/20 anonim válasza:
55%
Mintha hátul potrohod lenne, úristen milyen ruha....
2011. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!