Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy kiválasztottatok egy esküvői ruhát lefoglaltátok aztán mégis másikat szerettél volna választani ugyanabban a szalonban?

Figyelt kérdés
Kicserélték ugy h nem buktad el a foglalót?
2012. ápr. 16. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam!a próbált ruhák levoltak fényképezve rajtam, itthon sokat néztem őket, és végül másik mellett döntöttem 4 hónap után!Minden szó nélkül átírták,mondták is, h utolsó előtti hétig annyiszor gondolom meg magam ahányszor akarom :) a foglalót sem buktuk, áttették a másik ruhára.
2012. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fél évvel esküvő előtt volt meg a ruhám,foglaló befizetve,de fogytam sokat.2 hónappal előtte ujra méret,új ruha,akkor még tetszett,de 1 hónap múlva már nem,igy egy harmadik ruha maradt végül.

A hölgy azt mondta,hogy legtöbb vevő macerásabb,nekem a fogyás legalább volt indoknak,mésnak még az sincs.

2012. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En buktam a foglalot, de sajnos mas valasztasom nem volt.

Kulfoldon elek, igy meg tavaly, amikor otthon voltam kivalasztottam a ruhat. Majd februarban, amikor otthon voltam, megint felprobaltam. Csak eppen nem ugyanaz a ruha volt, mert mas volt a szine. Megprobaltak bemeselni nekem, hogy en marpedig ugyanazt a ruhat probalom. Nem hinnem, mert pont a szine miatt tetszett. Es azota fogytam is, igy a ruha meg az eppen nem nagy kategoria volt. Azt mondtak, hogy ha akarom, majd keresunk egy masikat amikor megyek ruhaigazitasra (3 nappal az eskuvo elott). Szerintetek nyaron mennyi az eselye, hogy az eppen ki nem adott ruhak kozott talalok egy olyat, ami valoban tetszik. Sajnos nem nagyon ugralhattam, mert a szerzodesben az volt, hogy ekru szinu ruha, es amit en valasztottam pezsgo szinu volt. Na nem mintha ezt en neztem volna, amikor alairtam a szerzodest, hiszen nem is felteteleztem, hogy el lesz irva. Szolval az en saram. Lenyeg, hogy nem kockaztattam, es inkabb buktam a foglalot. Vettem itt egy ruhat 330€-ert (tehat nem dragabb, mint a berleti dij lett volna), es tudom hogy nem kell magam agyon idegeskedni, hogy talalok-e ruhat a szalonban 3 nappal az eskuvo elott. Nem hibaztatom a szalont, csak azt nem ertem, miert nem tudtak azt mondani, hogy bocsi, eladtuk azt a szinu ruhat. Ok valltig allitjak, hogy en osszel is az ekru szinut probaltam. Ketten mondtuk a noveremmel, hogy nem. De mindegy, a vasarolt ruha is gyonyoru, jol erzem magam benne. Nyilvan ha nem kulfoldon elnek, konnyebb lett volna a szalonnal is dulore jutni, mert kicsereltek volna. Amugy foglalot vissza nem adnak, ugyhogy vagy ott talalsz egy masik ruhat, vagy bukod.

2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!