Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meséljetek! Mi volt a legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek! Mi volt a legnagyobb balhé az esküvő szervezése alatt anyósékkal vagy szülőkkel?

Figyelt kérdés

Milyen témában és mi lett a vége a veszekedésnek.

Mindenkinél van ilyen vagy csak nálunk megy ennyire nehezen megfelelni minden kérésnek.

Azért nem engedünk mi sem mindent.


2012. ápr. 19. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Anyósék megsértődtek mert nem volt templomi egyáltalán és a polgárira se voltak meghívva persze nem ok nélkül. Ma napig felhánytorgatják, többek között ezért is találkozunk egy évben csak egyszer.


Egyébként csak mi voltunk ott és a legjobb barátaink, az én szüleim sem. De ők ezen nem sértődtek meg, nem szeretik a felhajtást ahogy én sem. velük együtt vacsoráztunk másnap.

2012. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Anyósom a teljes rokonságát meg akarja hívni. Egy ideig csak ellenálltam, aztán mondtam neki hogy ahány embert ő pluszban fizet, annyi jöhet. Nem jön senki más, csak akit mi hívunk :-)

Szintén anyós: nem jó a menü, kevés a kaja, nem szép a meghívó stb. Most épp azon megy a sértődés, hogy nem vagyok hajlandó megmutatni neki a ruhát. Tudom, hogy fikázná arra meg nincs szükségem.


Ráadásul az én szüleim és párom szülei is elváltak, szóval a főasztal meg úgy általában az ültetés sem egyszerű. Anyuhoz vagy apuhoz üljenek tesómék?


Olyan nagy balhé még nem volt. Ha nagyon untam anyóst, eljöttünk.

2012. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden ilyennek elejét vettük azzal, hogy csak két tanús esküvőre készülünk, természetesen most ez a legnagyobb balhé, főleg az én családom részéről (sok fiú között egyetlen "kislány", bár én vagyok a legidősebb), hogy nem lehetnek ott. De tudom, ha ott lennének, már előre kikészülnék a nagy naptól (Miért nincs templomi? Miért ilyen az étel? Miért itt van? Miért nem jöhetett a szomszéd néninek a palikája? Miért nincs mulatós zenekar etc...). Így tényleg olyan lesz az esküvőnk, amilyenről álmodunk. Szerencsére a párom családja nem ilyen, ott csak a jóindulatú (leendő) sógornő szól be, hogy nagy lagzi nélkül nem is igazi esküvő, és így a megesettek szoktak esküdni (bár ő terhes volt az övén, de hatalmas lagzit csaptak). Az anyósomék tündérek, ők tökéletesen egyetértenek velünk, hogy a nagy lagzi árán menjünk valami szép helyre nászútra :)
2012. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Látom itt is főleg anyós a problémás.

Nálunk olyan piti kis dolgon összekapnak velünk mint pl:a torta,a fényképezés,mit adunk a papnak mit az anyakönyvvezetőnek,minden rokonhoz elkell vinni a meghívót (1,5 éves gyerekkel nem egyszerű messzire utazni-de ez nem számít...)milyen csokrom,cipőm lesz és sorolhatnám.Eddig hallgattam most megmondtam hogy senki nem szól bele stb.stb Összevesztünk.

ELÉG.

Annyira megsértődtek hogy jelen pillanatban nem csak velem nem de a fiukkal sem beszélnek és az sem érdekli őket hogy van az unokájuk.

Gyerekesek.

Ennyire kotnyeles anyós aki minden lében kanál.

2012. ápr. 19. 18:17
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

nálunk azért nem volt veszekedés, mert az intézte, aki fizette. anyámék a vacsorát, csak annyit kérdeztek, milyen torta legyen... én vettem a ruhámat, senki sem látta az esküvő előtt...

anyós csak meg volt hívva... jól sikerült:-)

2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk nem lesz sértődés, szervezni én meg a párom fogjuk, akinek nem tetszik az meg haza írhat, ez a MI napunk lesz.


Nem is értem miért álltok le vitatkozni? :-S

2012. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

mi ezt elkerülendő a kedves férjemmel egyik délután elvonultunk az anyakönyvvezetőhöz, és két tanú jelenlétében összeházasodtunk utcai ruhába


utána meg felhívtuk a családot hogy ez van:)

2012. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó.Így oldja meg okos, értelmes család.

Nálunk mi fizetünk mindent a párommal.

Anyumék nem nagyon tudnak segíteni,nem várjuk el.egy jelképes összeget adnak.Anyósomék megtehetnék hogy adjanak de mivel tudják hogy meg van a rávaló ezért nem adnak csak a szájuk jár.

2012. ápr. 19. 18:50
 9/26 A kérdező kommentje:

18:44-esnek szántam.

Én egy kicsit ódzkodok hogy csak besétálok és kisétálok

2012. ápr. 19. 18:57
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hazamenetelkor tortaosztás (műanyag dobozokban). Szüleim elváltak. Apu megjegyezte anyunak, hogy ő mért nem kapott az esküvői tortából, hanem csak a többiből. Anyu megsértődött, hogy hát nem ő rakta így, hanem én. Jön hozzám anyu, hogy balhézik apu, erre kiderült, hogy csak anyám műbalhézik. Nekem rosszul esett, miért nem bírnak (anyám) engem békében hagyni az esküvőmön?!

Szóval hazaviteles tortaosztáskor az esküvőiből a családtagjainak mindnek adj!

2012. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!