Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél ha az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az esküvő előtt kiderül, hogy a párod a kapcsolatotok kezdetén, vagyis amikor neked udvarolt, más lánynak is csapta a szelet hasonlóképp?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem tennék. Az a múlt. Amikor megismerkedtem a párommal, a kapcsolatunk elején még mi is úgymond szórakoztunk, de mire eljutottunk az esküvőig, addigra már tudtuk, hogy nem kell más.
2012. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Mivel semmi közöm hozzá, mit csinált a kapcsolatunk előtt.
2012. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
jót nevetnék, hogy ennyire be akarta magát biztosítani :)) gondolta az 1ik csak összejön. semmi közöm ahhoz, amit a párom még akkor tett, amikor "hivatalosan" még nem voltunk 1 pár.
2012. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

A párom is udvarolt egy lánynak ... bőven előttem kezdte el!

Majd jöttem én a képbe. Elhívott randizni, majd a randi közben hívta a másik lány, hogy merre jár ?!

Ekkor mindent elmesélt, a másik lányt, hogy hol tart a "kapcsolatuk", stb..

Én jót nevettem az egészen. Majd mikor véget ért a randink, két puszi és hello.

Őszintén szólva nem hittem, hogy lesz ebből még valami, mert belül úgy gondoltam, hogy nem strapálom magam, ha előttem van/volt egy lány a képbe.


3 hónapon keresztül ostromolt. Munkahelyemre értem jött, otthonomhoz eljött. Kaptam 2× szerenádot is, bár utólag visszagondolva az minden volt, csak az nem .. :)))

Sok virágot kaptam, a vége felé inkább cserepest vett.

Szóval kitett magáért a drágám :))


6 éve vagyunk együtt és pár napja házasodtunk össze (egészen pontosan hétvégén). Van egy 10 hónapos lányunk :]]]


Nekünk pozitívként sült el ez a dolog!

És én úgy vagyok ezzel, hogy valószínűleg azért engem választott, mert én többet jelentek neki, mint a másik lány valaha is jelentett.

2012. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Téged választott? Nem?
2012. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék. A párod itt-ott kereste a megfelelő társat és nálad táborozott le. Mégiscsak jó dolog, hogy jobbnak bizonyultál másnál, nem?
2012. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az udvarlás nem egyenlő az együtt járással. Engem ez egyáltalán nem zavarna. Gondolom, miután rendesen összejöttetek, már nem kezdett ki másokkal, és ez a lényeg.
2012. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Az még csak az ismerkedési szakasz, az még nem megcsalás. Azóta már veled van, téged választott, és az esküvőtöket, a közös jövőtöket tervezitek.

Nálunk is előfordult ez. Kb. két hónapja lehettünk eggyütt, mikor megismert egy lányt egy néhány napos program alkalmával. én nem voltam ott, de elmondta, hogy mérlegelte is, hogy melyikőnket válasszon. Mivel nem volt folytatása a dolognak, engem választott, nem is foglalkoztam vele. Azóta már több mint tíz év eltelt, házasok vagyunk.


A 4. válaszolónak pedig gratulálok! Sok boldogságot!

2012. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogyan derült ki, ő gyónta meg? Ez nem mindegy. :) Meg hogy végül is meddig tartott a más lánnyal való udvarlás, és hol tartottunk mi?

Mert ha még csak 1-2 randin voltunk túl és nem történt semmi, vagy már jártunk és úgy udvarolgatott... Nem mondom, hogy ez szakítóok, csak nyilván zavarna.

2012. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem tennék. Ugyanis egy kapcsolat lassan fordul komolyra, az elején még csak az ismerkedés fázisában nem tartom elítélendőnek, ha mással is van.
2012. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!