Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőről álmodtok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moira-88 kérdése:

Milyen esküvőről álmodtok? Hol képzelitek el, és milyen ruhában?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen a szabadban szeretném az egész szertartást. Kb. mához egy évre tervezzük, én szeretnék igazi tengerparti esküvőt, de sajnos minden megtakarításunk a házfelújításra megy el. Úgy gondoltam lehetne akkor egy szép fás helyen. Ötleteitek vannak ami megfizethető is?

2012. máj. 7. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én amolyan "vámpírok bálja" esküvőt szeretnék, jövő decemberben lesz, a lagzi kicsi lesz középkori étteremben:)
2012. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én is tengerpartiról álmodok, pálmák alatt, homokban, mezítláb, lenge, szellős ruha, laza, de elegáns :) Szerintem lehet meg tudjátok olcsón oldani, nézni kell egy olyan szezont, amikor olcsóbb a repjegy, és csak elszökni kettőtöknek pár napra és megházasodni :) aztán tarthattok itthon egy kis utóbulit, hogy ne legyen sértődés abból, hogy nem voltak ott a hozzátok közel állók az esküvőn :) Itt vannak a ruhához ötletek, ha ezt a megoldást fontolod: [link]
2012. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi az öleteket:)
2012. máj. 7. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem az se most lesz, tekintve, hogy még barátom sincs, de én vagy viktoriánus vagy steampunk stílusút szeretnék, szabadban.
2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

A kaliforniai éghajlat kedvez a szabadtéri esküvőnek. De Magyarországon ez elég kockázatos. Nem tudhatod előre,hogy milyen lesz az időjárás,

Az unokaöcsém nemrégen volt egy kastélyparkban tartott esküvőn. Hétágra sütött a nap,és majd meggyulladt az öltönyben. A szertartás közepén jött egy hirtelen vihar. Mindenki bőrig ázott,mire a kocsijához ért. A vendégek közül senki nem ment be a kastély éttermébe,mert vizes ruhában nem volt rá kedvük. A férfiak pedig dühöngtek,amiért a kocsi kárpitja is vizes lett. A lagzin csak a legkitartóbb rokonok maradtak ott. De előbb ők is elmentek 50-60 km-re átöltözni.

Ezért nem tartanék soha szabadtéren esküvőt.

A mienk csak nagyon szűk körben volt. A közvetlen családon kívül nem volt más vendég. A lagzi költségeit inkább a lakásunkra költöttük.

2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szűk család, otthon, a kertben, Holly Golightly ruhában -igen, feketében- vagy valami pici kis étteremben, semmi extra. Nem vágyom nagy esküvőre, még a családot is soknak tartom, de a kedvesem őket mindenképpen ott akarja tudni.
2012. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem akarok templomi eskuvot, csak egy 2tanusat, egy sima terdigero feher ruhaban, hogy aztan azonnal mehessunk egy hotelbe, ahol kettesben tolthetunk 1hetet. Nem tul nagy elvarasok, de nekem ez lenne tokeletes:) 18l
2012. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Gothloliként szeretnék,szeretem ezt a stílust.

Kép1:

[link]

Kép2:

[link]

kép3:

[link]

Természetesen az esemény gótikus templomban vagy kastélyban lenne.

2012. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Amerikában fogok, egy bizonyos parkban, tavasszal, április 26. - án ha lehet (mert akkor jöttünk össze) egy nagyon egyszerű ruhát szeretnék, semmi extra. Csak a legszűkebb család lenne jelen, meg az anyakönyvvezető. Lagzi nem lesz, csak romantikus vacsi kettesben a kedvenc éttermében.
2012. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a két tanús esküvő tetszik, egy kastélyhotelben, kettesben, romantikus stílusban. Azután együtt tölthetnénk a napot kettecskén, anélkül, hogy bárkinek meg kellene felelni (5 évente egyszer látott rokonoknak). A mennyiség helyett a minőség a fontos. Nem sajnálnák a pénz a legfinomabb étekre és süti különlegességekre. Este pezsgőzni a kádban és élvezni a nászéjszakát nyugalomban. :D
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!