Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A nőknek miért olyan fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos az esküvő?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom rosszul, hogy egy átlag nő küzd az esküvőért, egy átlag férfi küzd ellene? Sosem értettem igazán miért van ekkora lelkesedés bennük. Persze szép ruhába öltöznek, azt tudom h szeretik, de ez minden? Vagy ennek valami kulturális okai vannak, vagy genetikus okai, vagy mi? Tényleg nem igazán tudom. Úgy értem van külön kategória az esküvőnek, a gyakorikerdesek.hu-n!

2012. máj. 9. 07:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
55%

Ha két ember szereti egymást,nem csak a szex tartja őket össze,gyereket szeretnének,akkor mindkettő számára természetes a házasság.

Ha csak jól megvagyunk egymással,majd csak lesz valami a kapcsolatunkból,akkor a nő előbb-utóbb szeretne szeretőből feleség lenni. A férfinek ez nem fontos,mert így is meg kap mindent,amit férjként megkapna. Ha megunja a nőt,akkor nincs a válással járó procedúra,a nő nem tudja kiforgatni minden vagyonából.

2012. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
83%

Mi az, hogy átlag nő küzd az esküvőért?

Egy kapcsolat fejlődésének az utolsó állomása az esküvő. EGy férfi azzal tudja leginkább kifejezni a szerelmét, ha megkéri a párja kezét. Ez egy természetes dolog, ha megtalálod majd azt a nőt (mert úgy sejtem férfi a kérdező) akivel szeretnéd leélni az életed, akkor összeházasodtok és családot alapítotok. A szép ruha meg ezek, csak hab a tortán, az már csak a megünneplése ennek a döntésnek. Ez erről szól. PErsze divat az együttélés, de tudatosan, vagy tudat alatt minden nő a biztonságot szereti, amit egy együttélés nem ad meg.

2012. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
25%
A házasság mire garancia? Semmire! Akkor meg miről beszéltek?
2012. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek nem garanciális okokból házasodnak.
2012. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
43%
A két válaszoló pontosan a garanciális okokat említi. Pl ha elvesz feleségül akkor szeret igazán, biztonságot ad stb bla bla bla... Elég sajnálatos hogy ehhez papír kell hogy így érezze valaki hogy igazán szeretik és csak egy papír nyugtatja meg hogy már biztonságban van.
2012. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként a házasság a másik birtoklásának legális kifejezési módja.
2012. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
87%
Aki nem érzi át, annak úgyse lehet megmagyarázni a dolgot. Ez olyan, mint szeretni vagy utálni egy ételt. Te szereted, én miért nem? Hát mert csak, Elsősorban szocializáció kérdése.
2012. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
67%

a házassággal hivatalosan is, nyílvánosan is felvállaljuk egymást, férj és feleség leszünk, ezzel tesszük tiszteletét annak, hogy a másikkal akarjuk leélni az életünket.

már nem csak egy barátnő leszek, hanem feleség. Megaláhó barátnőnek lenni, hát még élettársnak, ha van már gyerek.

Minden embernek, vagyis a legtöbbnek a biztonság, az állandósság nagyon is szükséges, a házassággal ezt vállalják, hogy jóban rosszban együtt lenni.

Ha probléma van, nem csak úgy lelépek azzal,hogy jó, akkor szakítok. És már ott sem vagyok. HÁzasságon belül a problémákat megoldják, onnan nem tudsz seperc alatt lelépni Egy élet nem arról szól, hogy minden happy minden pillanatban. Vannak hullámvölgyek, aki ha nem tudja kezelni és erre inkább odébbáll és keres mást, annak nem való a házasság. Az ilyen irtózik tőle.

Környezetemben több férfi is akarta a házasságot, családot.

Hogy a gyermek ne egy barát és egy barátnő kapcsolatába szülessen, hanem családba. Férj és feleséghez, apához és anyához.

Fiatalok, tizenévesek, amikor még világfelfedezőben vannak, azok járjanak, de egy normális érett kapcsolatban a legerősebb fok a család és a házasság.


nem egy nő ismerősöm vallja, hogy ő nem házasodik, majd kiderült, hogyne akarna, caak nem meri felvállalni. Miért nem?? Ezt sosem értettem. Másik barátnőmnek van 3 éves kislánya és most már nagyjon bányja, hogy nem feleség, mert mindenhol!!, hivatalokban is, úgy néznek rá, mintha egy becsúszott gyeeke lenne, holott ők tervezték a babát, csak hát mivel nem feleség, és lánykori nevén megy mindenhova ügyet intézni, egyből jön az elgondolás, hogy otthagyott, szingli, egyedülálló gyermekes. Pedig boldog, bizony, és ő is úgy gondolta, hogy minek a házasság, az csak papír. Most csattan, mert már nagyon elege van, és igenis feleség akar lenni, mert, hogy ő már több, mint egy barátnő! Ő már többet ér! (lesz is, nem tudom még, mikor)

2012. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
58%

a házasság másik birtoklásának módja?? Baromság, az ilyen elgondolásúak szerintem nagyon ostobák és éretlenek!


Környezetemben a házasok sokkal jobban kitartóbbak, boldogabbak, együtt vannak évek-évtizedek óta. A nem házaso meg szétmentek, még ahol gyermek is van.

Lehet gondolkozni, miért.

2012. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, megint általánosítás.

Én és a legtöbb barátnőm egyáltalán nem rajongunk az esküvő gondolatáért. Párom már inkább.


De ha valakinek ez az álma, akkor az miért fáj másoknak?

2012. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!