Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok hogyan számolják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogyan számolják a gyerekeket az étteremben étel, ital fogyasztásnál?

Figyelt kérdés
Nekünk azt mondta az éttermes, hogy 3 év alatt ingyen, 3 év felett teljes áron. Kíváncsi lennék, hogy ez máshol is így van, mert én ezt nem tartom reálisnak.
2012. máj. 9. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 éves kor alatt ingyen van,3-10 év kor között 50% kedvezményt adnak az étel árából.
2012. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

ez mindenhol máshogy van. ahová mi járunk-bár az szálloda-ott 6 év alatt minden ingyen van. a kaja meg főleg,mondták az étterermben h egy kicsi gyerek olyan keveset fogyaszt h azt bunkóság lenne mefizettetni a szülőkkel.


sztem menjetek másik étterembe,vagy magadnak rendelj és etesd belőle a kicsit

2012. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk sem kell fizetni.

Még azt is mondták, hogy ha kell valamit újra melegíteni a gyerekeknek, akkor szóljunk nyugodtan van babaétel-melegítőjük. Nálunk lesz 1 fő 1 év alatt, még 3 1-4 év között.

2012. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
6 év alatt ingyen van, 6-12 50%-os kedvezmény van, afölött lesz teljes ár.
2012. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 11 vagy 12 éves korig félár.
2012. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
6 év alatt ingyen, 6-14ig féláron.
2012. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy szoktam elintézni ezt olyan helyen, ahol nincs kedvezmény, hogy magamnak rendelek egy nagyobb adag olyan ételt, amiről tudom, hogy a gyerek is szereti, neki meg csak tányért kérek és evőeszközt, aztán átpakolok az ő tányérjára annyit, amennyit jóízűen elfogyaszt. Még sose volt ebből probléma.
2012. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha a kaját nem is, de az üdítőt felszámolják egész árban. Ételből lehet fél adagot rendelni, de azt sem 50%ban számolják, hanem 60-70. Az a legjobb megoldás, amit az utolsó is írt, hogy inkább magának rendel többet és abból ad a gyereknek. Nagyon kicsi gyereknek meg úgy is az anyja készíti be a kaját, ott kérheti a melegítést.
2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az italra még azt mondom, hogy rendben van, számolja teljes áron. De, hogy 3 év felett az ételre annyit számol, mint egy felnőttnek? Az a baj, hogy nem tudunk már másik éttermet választani, mert 2 hónap múlva esküvő, és már minden más le van szervezve,meg sok minden ki van fizetve (mivel bizonyos dolgokat, ha előre fizettünk sok kedvezményt kaptunk. De akkor erre a gyerek témára nem kérdeztem rá (el is felejtettem), meg ezt úgy szokták, hogy gyereknek 50%.
2012. máj. 9. 14:01
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

hát, az étteremnek is fizettetek?

ha nem, akkor esetleg be lehet játszani azt, hogy ha nem adnak a 12 év alattiakra 50%ot, akkor kerestek másik helyet. ez nonszensz


nekünk végül ebédlőben lesz, de az összes étterem, ahol kérdeztem, 3 alatt ingyenes, 12-14 alatt 50%


szerintem pofátlanság

2012. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!