Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hülye vagyok, hogy zavar, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy zavar, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
26 fős esküvőnk lesz,igazából csak 15 fős lett volna, tényleg csak a szűk családi kör, de párom meghívta a barátait,akiket egyébként úgy beszéltük meg,hogy nem hívunk.mert ha ezt meghívjuk,akkor azt is meg kell,hogy ne sértődjön meg blablabla. Egyszer csak azon vettem észre magam,hogy már 26 főnél tartunk,mert a párom meghívta x-et,de akkor már meghívta y-t is,de akkor már z nek is jönnie kell,s persze a barátnőjüknek is,mert így kerek a világ... mondtam neki,hogy bmeg,akkor hívom a barátnőmet,mert ha neki lehet,akk nekem is. Bár tudom,h nem jönne el,mert dolgozik,meg nem utazna ennyit,v vmi kifogása lenne úgy is, szóval mindegy,de nem is ez a lényeg. Erre felháborodott, h mégis hogyan képzelem,hát az már plusz ember, és plusz költség? És persze,hülye vagyok ha zavar,h meghívta a barátait, de nekem meg nem lehet egyet se... mit szóltok hozzá?
2012. máj. 10. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szűk családi kör, vagy megállapodtok, hogy a családon kívül mindketten x számú barátot-barátnőt meghívtok. Így fair.
2012. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szemétség volt!Én a helyedbe megmondanám hogy én is hivok vagy ha nem akkor te sem!
2012. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Elsö voltam miota vagytok együtt?
2012. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igazából mondtam neki,hogy akkor nekem is jön x,y meg z is,mert nekem ez így nem tetszik...
2012. máj. 10. 15:33
 5/17 A kérdező kommentje:
3,5 éve majdnem 4 már
2012. máj. 10. 15:33
 6/17 anonim válasza:
100%
Vagy szűk kör vagy nem. engem is zavarna...neki ott lesz sok ember, aki fontos, neked meg alig ismertek- pl. baratok baratnői..szerintem nem gaz h zavar, az a gaz, h ő igy reagal..nem fair.
2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szólom hozzá, hogy ne menj hozzá semmiképpen. Jól néztek ki, hogy már ezen összevesztek.
2012. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen nem tudtok megállapodni, akkor nem biztos hogy nektek a házasság való. ...
2012. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
biztos hozzá akarsz menni? egy ilyen húzás és már dobtam volna a pasit..nem tudom,mit képzel..neked is van életed és barátnőid, meg olyan emberek,akik fontosak neked..ha te nem hívhatod el őket,akkor ő sem..ez így fair...vagy ott van mindenki,vagy senki...ha már mindenképp felállt a helyzet és mégis akarsz esküvőt, akkor mondd meg neki h 2 lehetőség van...vagy te hívod meg a barátaidat, vagy ő vonja vissza a meghívást...(a 2. nem fog megtörténni,mert ebből ítélve valszeg gyenge hozzá,így te nyersz..)
2012. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elképesztően önzőnek tűnik a vőlegény, bocsánat.....ha ilyen lesz a házasságban is, hogy neki mindent szabad szó nélkül, neked meg kuss a neved, akkor nem jósolok nagy jövőt, sorry.
2012. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!