Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Használtál melltartót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtál melltartót a menyasszonyi ruha alatt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg már bele volt varrva a ruhába?

2012. máj. 13. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen volt rajtam, egy pánt nélküli melltartó.
2012. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy én nehezen találok olyan pánt nélkülit, amit kényelmesnek érzek a ruha alatt. Igazából nem is szoktam pánt nélkülit használni.. :S
2012. máj. 13. 21:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is volt pánt nélküli.

Én is tartottam tőle, mert ilyet nem szoktam én sem hordani, de nem volt vele gond.

Bár be is volt biztosítva úgymond, hogy ne legyen gond.:) A melltartó tartotta a mellem, a melltartót tartotta a ruha, a ruhát pedig tartotta egy vékony nyakpánt.:)

2012. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pánt nélküliből csak minőségit szerintem. Akkor nem kényelmes, ha gagyi, vagy rossz a méret. Én az esküvőnél vettem meg álmaim pánt nélküli melltartóját egy speckó boltban (Nyugatinál, direkt esküvői fehérneműs), és ez vééégre jó volt. Azóta is imádom, minden felső alá jó, illeszkedik, tart. Pedig nem kicsi a mellem, de mégsem mozdul el, egyszerűen tökéletes.
2012. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok. Nekem a Triumphból vannak pánt nélküli melltartóim, fekete, fehér, testszínű, stb. Ezeknek variálható a pántja szóval nem csak pánt nélküliként hordhatóak. Nekem is megvoltak már ezek esküvő előtt is, így előtte is és azóta is hordom őket, fantasztikusan kényelmesek, nekem pici mellem van, de tökéletes a méret, szóval megéri beruházni rá.
2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz.Van benne "melltartó".Úgy képzeld el,mintha csak a szivacsrész lenne belevarrva.Hordok,melltartót,főként nyáron,de nem szeretem,kényelmetlen számomra.

Így nem akartam az esküvőmön ,hogy kényelmetlen legyen.

2012. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fűzős a teteje a ruhának, és kicsi mellem van (A) úgyhogy nem fogok felvenni, a fűzőhöz nem szükséges szerintem.
2012. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam sem lesz cicifix. Utálom a melltartókat, szúrnak, nyomnak, zavarnak (a minőségi darabok is). Én csak ezeket az AhhBra típusú sportmelltartószerűségeket hordom, amiben nincs merevítő.

De a menyasszonyi ruha alatt nem lesz melltartóm, a fűző megtartja majd. Kitömni meg nem kell, mert elég bögyös vagyok :P

2012. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nem volt, a ruha belső fűzője mindent tartott.
2012. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem beépített acélmerevítős fűzős ruhám volt, így nem kellett alá melltartó.
2012. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!