Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alacsony nőkre milyen menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony nőkre milyen menyasszonyi ruha való? Nektek tetszenek a rövid menyasszonyi ruhák?

Figyelt kérdés

153 centi vagyok, és nagyon idétlenül érzem magam a földig érő ruhákban. Valahogy összenyomnak, egyik sem tetszett eddig, amit próbáltam. Lehet, hogy nem a hosszal van a baj, hanem a szabással, de nem tudom, hogy mi áll jól alacsony nőkön. Szeretem az egyszerű dolgokat, nem szeretnék sok giccset, fényes anyagot, meg habot. Arra gondoltam, hogy varratnék valami ilyesmit: [link]


Mi a véleményetek általában a rövid menyasszonyi ruhákról? Szerintetek milyen ötlet lenne varratni?

Más jó ötletek is érdekelnek, amik nem csicsásak, és nem veszik el bennük egy pici leány.:)


22N


2012. ápr. 23. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amit belinkkeltél szép ruha.

Én 156 cm vagyok.Nekem rendes menyasszonyi ruhám volt.Igaz elvágattam az aljából.....

Nem volt fátylam,viszont volt egy édes kis kesztyü hozzá.

2012. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

[link]

[link]


Igaz már nem most volt....

Én is kicsi vagyok.....

2012. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a rövidebb szoknyájú menyasszonyi ruhában még kisebbnek látszanál. De szép a ruha, amit belinkeltél.
2012. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A menyem is alacsony, kb. annyi mint te. A családja által megálmodott csupa fodor, csupa csipke ruha helyett egy sima, lefelé harang alakban bővülő hosszú ruhát választott, kicsi fejdísszel és éppen váll alá érő fátyollal. Tündéri volt vele. Nekem elhiheted. Én az anyósa vagyok!!!!
2012. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy van, hogy minél hosszabb a szoknya, annál jobban összenyom?
2012. ápr. 23. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb,ha elmész egy ruhaszalonba és felprobálsz párat. :)
2012. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a kép amit belinkeltél éppen nem jó hossz egy alacsony nőnek ( A ruha egyébként gyönyörű :)!) Szóval a térd alatt elvágott láb a valóságosnál is rövidebbnek tűnik. Szóval még alacsonyabbnak látszanál benne. Ha tényleg rövid ruhán gondolkodsz, akkor annak a térd fölöttinek kell lennie. ( ha igazán bátor vagy és nem túl konzervatív a család, akár a minit is bevállalhatod!) Vagy pedig érjen földig a ruha és hord magassarkúval. ( A hosszú ruhán viszont ne legyen uszály, az is összenyomna!)
2012. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszi:)

És szerintetek a képen látható ruha nagyon fura lenne, ha földig érne?

2012. ápr. 23. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Szép lenne hosszúban is. Csak arra vigyázz, hogy ne legyen túl merev, legyen szép az esése! Biztosan gyönyörű lennél benne :D
2012. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert én ennyire egyszerűre gondoltam, de sehol sem találtam. Mindenhol csak ilyen "kemény" ruhák vannak, vagy mi:D Inkább ilyen "angyalkást" szerettem volna, nem "hercegnőst", ha értitek.
2012. ápr. 23. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!