Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi eküvő? Elég ennyi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi eküvő? Elég ennyi? Mesélnétek? Mindenképpen kellenek?

Figyelt kérdés
Nos aug 11én lesz az esküvőm a pap mondta h elsőáldozás+bérmálás kell.nos van egy 8 hós csajom akivel most is 6 napot khba voltam...nem tudtam első áldozni +minden este 7kor van hittanóra ami gyerek mellett elég necces főleg ha nincs kire hagyni.szóval részben teljesíthetetlen.muszáj ezeket?párom mindenképpen templomit szeretne felőlem okés már meg kereszteltek de ien gyónás meg ilyenekre én nem tudok elmenni mert nem fogom egyedül hagyni v idegenre a gyereket...
2012. máj. 14. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Kamu kifogások...

Egy gyónás 5 perc,addig a gyerek elvan.

2012. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem kell, elég ha megvagy keresztelve. Párom is csak keresztelkedett,semmi más és mégis lesz templomink.

Gyónnod 1x mindenképpen kell az esküvő előtt, ez tuti,de 1x 5 percet kibírsz. :)

2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pap kérdése az egész. romai katolikusok elég szigoruak ilyen tekintetben gondolom ő kért bérmálást meg elsőáldozást...görögkatolikus meg református beszélgetni akar majd veletek párszor és kész. persze ez papon is múlik. de a völegényed ennyire vallásos akkor valszeg van olyan pap akit ismer vele meg tudja ezt ebszélni hameg csak azért akarjátok mert ezt illik szerintem akkor felesleges az egész...amugymeg vannak azok a papok is akik egy bizonyos adományért az egyháznak cserébe összeadnak...csak ezt meg ugye necces kikísérletezni
2012. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
ha a párod ennyire ragaszkodik a templomi esküvöhöz,akkor ragaszkodjon a gyerekvigyázáshoz is,amig te hittan órán vagy!!!
2012. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj elsőáldozni meg bérmálkozni a templomi esküvőhöz. A keresztség elég. Itt van a hivatalos infó, ha római katolikus egyházról van szó: [link]
2012. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szóval első gondolom neked nincsen gyermeked!!Egy beteg gyereket már ne haragudj de 5 percre sem fogom ott hagyni némi gyónás végett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 15. 13:41
 7/9 A kérdező kommentje:
minden pénteken van hittan...és együtt megyünk mert ő sem bérmált.viszont!anya ha ugy melózik tud rá figyelni meg aki eddig figyelt bnőm ő nemsokára szül szóval kiesik ő is. meg mivel nem tudják h mi a baja a gyereknek nem fogom idegenre hagyni sajnálom ha vki ezt ugy véli h rossz.....nekem a gyerekem az első!utána a többi!megpróbálunk vele beszélni v keresni egy másik papot....köszi a válaszokat :) és mivel én rómais vagyok az mibe különbözik a görögtől?nehari de én abszolut nem vok hívő és nem is nagyon érdekel a téma de a párom kedvéért megtettem h megkeresztelkedtem
2012. máj. 15. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:

a kérdésedben nem esett szó a beteg gyerekről!!!

szóval te keresel most kifogásokat!!

és te irtad,hogy minden este van hittan óra!!

nem megsértődni kell,hanem elgondolkozni,hogy miért is vállalkoztál valamire ,amit nem tudsz teljesiteni...

2012. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jogos h nem írtam ez tény...így h most felhívtad rá a figyelmem.....legyen azt hiszel amit akarsz.....ha szerinted erről van itt szó okés...a lényeget én tudom ....am meg ott van h hba voltunk valószínü h nem egészséges nem???tudod a khból amit elkezd javulni haza jöhet nem kell ott megvárni míg totál jól lesz :/ a lényeg h nem olyat vállaltam...akkor amikor erről szó volt még volt ki figyeljen rá és nem volt arról szó h ienek is becsúsznak....tudod igaza van páromnak h a magad fajtát(aki segítség helyett csak....)nem kell számba venni...előre is köszönöm h nem írsz többet!nem ien célból írtam ki a kérdést!
2012. máj. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!