Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molettebb alkatú, kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molettebb alkatú, kicsit teltebb menyasszony milyen ruhát válasszon esküvőre?

Figyelt kérdés

Tudnátok javasolni valamit, ami szép, és még ha nem is karcsúsít, de legalább nem hangsúlyozza ki még jobban, hogy picit teltebb vagyok?


Ha linkeltek pár képet, oldalt, annak is nagyon örülnék. :)



2012. máj. 16. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs sztenderd. Én pl az a kövér vagyok, akinek a melle nagy, meg a hasa. De lehet, hogy neked a vállad és a feneked az. Olyanban legyél, ami neked tetszik!
2012. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én innen kölcsönöztem az esküvőre, nagyon szép ruháik vannak, és rád is szabják. Nagyon fontos szerintem a jó fehérnemű, és a jó magasságú cipő is.

Nekem szélesebb vállpántos ruhám volt, hosszú, harang alakú tüll ujjakkal, és nem volt túl nagy átmnérőjű az abroncsom sem, ne 'nagyítson' még jobban.


[link]


Ilyesmi volt az én ruhám is, csak fátyolujjal.

2012. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha kölcsönzőben segítenek neked ebben ! :)
2012. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


a mell alatt szabott, A vonalúakat szoktam mondani. de ha küldesz egy képet magadról, úgy könnyebb tanácsolni, mert nem mindegy, mid a nagyobb

2012. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, elbénáztam a linket, szóval a ruha:

esküvői ruhák>Lohrengel>Svenja a weboldalon.

2012. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
..és hogy hogyan válassz magadnak ruhát. [link]
2012. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a linkeket. :) Mindet végig fogom nézni. Sokat segítettetek. És köszönöm a tanácsokat is. :)
2012. máj. 16. 10:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent a picit teltebb. Kövér nőnek nem áll jól az abroncsos ruha. Formás, de nem nagydarab nőnek jól állhat. De ami tuti, az szerintem a kismama vonalú menyasszonyi ruhák, abroncs nélkül!
2012. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!